Ubisoft: Gerekirse Projeyi İptal Etmesini Biliriz
blaxisblaxis
Admin
Haklısın hayalgezer. Özetin özeti olarak şunu söyleyebilirim: 2008-2010 arası çok faaldi editörler biliyorsundur forumda. Sonra 2010-2012 arasında forumu çok boşladığımız ve yönetimle ilgili yanlış kararlar verdiğimiz bir dönem oldu. Forumdan biraz el etek çektik, ana sayfaya ağırlık vermek için.

"Foruma girin beyler!" diye kimseyi kırbaçlayamam, yapsam da işe yaramaz, samami bir iletişim kurulmaz. O yüzden, ancak içinden gelmesi lazım insanların. Hiçbir yazar da uğramıyor değil aslında, hemen herkes okuyordur da, yazanlar arasında Umut, Noyan, Sarp var, Turgut var. Ben de okuyorum ama yazmaya enerjim kalmamış oluyor genellikle.

Beğenenler: hayalgezer, Bonecrusher

hayalgezerhayalgezer
Üye
Daha birkaç ay/bir sene öncesine kadar bile daha aktif bir katılım olduğu yönünde bir algı oluştu bende. Onu belirtmek istedim. Onun dışında siz de haklısınız, zaman ve içten gelen yazma isteği olmalı. Oropher'ın hakkını yemeyelim, vakit ayırıyor.
LovermanLoverman
Üye
Oropher halısaha maçı ayarlıyordu ne oldu ha ne oldu??? Hazır müdür burdayken şikayetlenen personel rolüne gireyim, ne oldu editörler vs yazarlar maçı hı? OGZ ÇIKSIN CEVAP VERSİN .... : ))
SwooshSwoosh
Üye
girmesinler zaten yaw sonra samsun'u, keturday'i falan görüp "abaw bu muymuş lan forum kapayın gitsin" derler zaar

Beğenenler: rubyred

CaturdayCaturday
Üye
Swoosh dedi:

girmesinler zaten yaw sonra samsun'u, keturday'i falan görüp "abaw bu muymuş lan forum kapayın gitsin" derler zaar

Beni üzüyorsun swöş kardeşim.
:(

118118
Üye
blaxis dedi:

118 dedi:

Sinan abi ne yapmaya çalışıyor ? Bu başlık dalgası da neyin nesi ?

Keremgta hacklemiş sanırım blaxis i, eheh

"Bakın biz de foruma yazıyoruz, sizi önemsiyoruz yani, haber kısmını açınca sizi unutmadık"

Önemseme kısmı doğru, ama bu haberlerin işi o değil :) Daha çok vaktim olsa keşke, hem forumda, hem sosyal medyada, youtube'da, heryerde olabilsem :)

Yæææ anca oyun oynuyorsunuz, ne işi yæææ
118118
Üye
Swoosh dedi:

Editör girse foruma böyle yapar mıyız kardeş?

Ben yapmam.

Keturdey yapar da ben yapmam.

sultan ısultan ı
Üye
Ubisoft
farklı bir yapılanma içinde. Kendilerini takip etmeye ve desteklemeye devam edeceğiz.

Umarın 10 yıl aynı grafik motorumu kullanan vampirler ders alır.
AlphariusAlpharius
Üye
jade raymondu kovacaklar ilk iş

elini atıp rezil etmediği oyun kalmadı

Beğenenler: kral julien

TaxmanTaxman
Üye
Alpharius dedi:

jade raymondu kovacaklar ilk iş

elini atıp rezil etmediği oyun kalmadı

ama güzel kadın
discussioncontroller