Hep Birlikte Yılın Oyunlarını Seçiyoruz
blaxisblaxis
Admin
Evet, koca bir yıl geçti. İçinde yeni nesil konsolların oldu, stüdyo kaypılarının yaşandığı, büyük isimlerin el değiştirdiği çalkantılı bir yıldı. Sadece oyunlar değil olay, firmalardan teknolojilere hiç durulmayan günler geçirdik.

Hepsinin ötesinde, 2013 geleceğe çok fazla umut fısıldayan bir yıl oldu. Oculus Rift, Omni gibi teknolojiler prototip olarak yola çıktılar, yeni nesil konsollar ve Steam Machines gibi cihazlar ise gelecek yapabileceklerinin ümitlerini oyunculara aşıladılar.

İşte bu doluluğu birlikte oylayalım istedik yine bu sene. Biz de size en uzunundan kategoriler çıkarttık. Amacımız, her türde, her olayda, her DLC’de sizin ne düşündüğünüzü öğrenmek. Sonra da bunları hep birlikte tartışmak.

Ufak da bir sürprizimiz var. Oy kullananlar arasından üç kişiye altı aylık Oyungezer aboneliği hediye edeceğiz. "Ama nasıl bizi bileceksiniz?" derseniz, oy kullanmanız için forum hesabınızla giriş yapmış olmanız gerekiyor zaten. Kazanan kişilere forum mesajı ile haber vereceğiz.

Şimdi sıra er meydanını seçmeye geldi. Adaylar sizin için kıpır kıpır bekliyorlar:

- Sarp KÜRKÇÜ

http://oyungezer.com.tr/yilin-oyunlari/36050-yilin-oyunlarini-seciyoruz

118118
Üye
Keşke oy verince sonraki kategoriye otomatik geçseymiş.

Beğenenler: Bonecrusher

Sifon
Üye
Online oyunlar tek listede toplanmasa daha iyi olur sanki, dota ile path of exile arasında seçim yapmak pek doğru gelmedi bana.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
neden PC kategorisinde Papers, Please yok?
phdphd
Üye
En iyi oyun: The Stanley Parable, aday olmadığı için oy veremedim.
En iyi bağımsız oyun: The Stanley Parable
En iyi PC oyunu: The Stanley Parable
En iyi yeni karakter: Stanley
En acı kayıp: THQ
En iyi remake: Baldur's Gate 2: Enhanced Edition ve Deus Ex: Human Revolution: Director's Cut arasında kaldım, adaylar arasında sadece BG2:EE olduğu için ona oy verdim.
En kötü devam oyunu: SimCity, adaylar arasında olmadığı için oy veremedim.
En gereksiz DLC: Rome II için Blood and Gore, adaylar arasında yoktu bu da.

Diğer kategoriler beni aşıyor.
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
Yılın oyunu, TLOU.
PersonaPersona
Üye
-
acdervisacdervis
Mod
Yılın DLC'si Tiny Tina olmazsa üzülecem.

Beğenenler: __skytalker__

mcprozackmcprozack
Üye
Yılın oyunu Bioshock Infinite
discussioncontroller