Oyungezer Özel: League of Legends
adminadmin
Admin
image

OYUNGEZER ÖZEL: LEAGUE OF LEGENDS

TAM 132 SAYFA DOLUSU SADECE LEAGUE OF LEGENDS
Rehberler, stratejiler, az bilinenler, LoL'un eSpor tarafı hakkında merak ettikleriniz, Riot Türkiye röportajı ve daha neler neler! Hem yeni başlayanlar hem de eski oyuncular için tekmili birden LoL dünyası Oyungezer'in League of Legends Özel sayısında.

HERKESE 600RP HEDİYE!
Dergiyi alan herkes 7,5 TL değerindeki 600RP’lik Riot PIN koduna ücretsiz sahip oluyor!

image

DEVASA POSTER ve LEAGUE OF LEGENDS DVD’Sİ HEDİYELİ!
Öylesine büyük ve kaliteli bir poster ki, ofiste kendisine "poster abi" diyoruz!

60 SAYFALIK DETAYLI ŞAMPİYON REHBERLERİ
En popüler 30 League of Legends şampiyonunun yer aldığı Usta Tavsiyeleri Rehberi. Her şampiyon için özel olarak hazırlanmış rünler ve kabiliyetler ile birlikte!

4. SEZON’LA GELEN YENİLİKLER NELER?
3. Sezon’dan 4. Sezon’a değişenler, oyuna eklenenler, yeni lig sistemi ve turnuvalara dair bilinmesi gereken her şey

SPORUN YENİ ADRESİ: LEAGUE OF LEGENDS!
Ülkemizde ve dünyada eSpor turnuvaları neler, nasıl takip edilir, geçen sezon neler oldu, 4. sezonda eSpor’da neler olur? Ayrıca en büyük League of Legends'ın takımlarının detaylı tanıtımları, profesyonelleri tanıyın.

OYUN HARİTA ve MODLARININ İNCELİKLERİ!
ARAM’dan Dominion’a tüm LoL modlarının incelikleri, haritaların sırları ve son değişiklikler. Karşı strateji taktikleri, dereceli oyunların incelikleri, LoL’un etik kodları… League of Legends’la ilgili bilmeniz gereken herşey.

RIOT TÜRKİYE RÖPORTAJI
Hasan “Haswan” Çolakoğlu ve Erdinç “BayE” İyikul, League of Legends ile ilgili sorularımızı yanıtladı. Riot Games Türkiye’yi daha yakından tanıyın.

Beğenenler: M3R1lu, tool, Qktay, KaNaBu

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
kuzene veririm bunu.
Sifon
Üye
knight online 2 olma yolunda ilerliyor bu oyun da ya, yakında oynadıgımızı söylemeye utanacagız =)

Beğenenler: Redback, Nathaniel

reveneant123
Üye
Sizi kınıyorum oyun gezer ekibi hayallerimi yıkdınız ben her sayıda düşünüyorum acaba bir dota 2 posteri verirlermi bende gidip dergiden 10 15 tane alsam diye ama yokk

Beğenenler: joker_egin

ZodiacZodiac
Üye
ogz valve ile anlasmali degil.

Spoiler:
image

Beğenenler: acdervis, owleyes, joker_egin

PhenomenonPhenomenon
Üye
Çok popülist bir hareket olmuş.

Beğenenler: sawworm

BonecrusherBonecrusher
Üye
"süper bir özel sayısı çıkartıcaz" diyince ben de bişi sanmıştım.
ben de düşünüyorum PS4-XBone-SteamOS'in bize getirecekleri hakkında bir sayı geliyor, geçmişten günümüze neler değişti onu gösterecek...
ya da eski "strateji özel sayısı" gibi bir türe ait sayı gelcek...
20 yaş altındaki çocukların oynadığı LOL için sayı çıkartılıyormuş meğersem :(

bari DOTA 2 yapsaymışsınız :(

Beğenenler: joker_egin, Mad_Dragon

118118
Üye
>LoL
RedBeardRedBeard
Üye
Neden bir Lol haterlığı var anlayabilmek mümkün değil.

Beğenenler: SinjiD

AlphariusAlpharius
Üye
neden moba haterlığı yok anlayabilmek mümkün değil
RedBeardRedBeard
Üye
Ben baya baya moba haterı oldum son günlerde. En son Witcher ve Borderlands 2'yi büyük keyifle oynuyordum. Moba oynarken bu oyunlara vakit ayırmıyordum.

Seveni seviyor ama, bize laf düşmez.
discussioncontroller