Oyungezer Özel: League of Legends
SamsonSamson
Üye
Kod için okumayacağın dergiye para vereceğine direkt koda versen?

Hem gereksiz çöp de olmaz.

Şahsen dergi çıkaraam böyle şeyler dağıtmam yawww iki üç adam derginin oyuncağını alıp benim bi ay emek harcadığım uğraşı çöbe atacak anında...

Beğenenler: Trajengya, reis4151

Zodiac
Üye
tasosunu alip cipsini atan geniuslari hatirlatti bana.

Beğenenler: Trajengya

SamsonSamson
Üye
Aga bi de iki tane almış, küfür etmemiş, adeta heykelini yaptırmış...
reis4151
Üye
Merhaba bu gün derginizi D&R mağazasından aldım ve içindeki 600 rp değerindeki kodu kullandığımda "Bu kod kullanılmıştır." hatası aldım ben bu kodu daha önce kullanmadım ve kimsede görmedi lütfen yardım edin.
BonecrusherBonecrusher
Üye
ulan acaba insanlar "yav oyungezer dergisi böyle böyle yapınca beleş RP kodu dağıtıyormuş" diyip buraya mı geliyor diye merak ediyorum.
konuda sürekli birileri gelip "dergideki kodu girdim ama kod kullanılmış" diyor :D

TrajengyaTrajengya
Üye

ulan acaba insanlar "yav oyungezer dergisi böyle böyle yapınca beleş RP kodu dağıtıyormuş" diyip buraya mı geliyor diye merak ediyorum.
konuda sürekli birileri gelip "dergideki kodu girdim ama kod kullanılmış" diyor :D

Zaten öyle,merak edecek birşe yok

Beğenenler: Bonecrusher

QktayQktay
Üye
bence işin daha vahim kısmı bu kodların paso kullanılmış olması. ogz'nin ayıbı mı desem ne desem

SamsonSamson
Üye
Kodları sırayla veriyorlar zaar, adamın biri dergiyi alıp kodu giriyor sonra bi harfi değiştirip yine deniyor...
Unkn0wnUnkn0wn
Üye
Samson dedi:

Aga bi de iki tane almış, küfür etmemiş, adeta heykelini yaptırmış...

ulan istediğim kadar alırım sana mı sorucam ? para benim okumak zorundamıyım ? hem nerden biliyosun okumadığımı boş zamanlarımda hep dergi okuyorum ben kitap okuyorum eminim bu lafları sen diyerek sen yapmıyosundur sen okumuyosundur dergileri ah bi gerçek hayatta çıksanız sizin gibi ufacık veletleri öldüresim geliyor yaşından büyük insanlara laf atıp uğraşmayı bırak okuluna odaklan abisi.
TrajengyaTrajengya
Üye
=DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
discussioncontroller