Oyungezer Özel: League of Legends
Curtis JamesCurtis James
Üye
"Abi bu oyunu türkiyede 100 binler oynuyor, bi özel sayı patlatalım var ya..."

Beğenenler: joker_egin

LovermanLoverman
Üye
Doto 2 yok mu????????????????
__skytalker____skytalker__
Üye
Dota 2'ye store rehberi yapacaklarmış:DDD
AlphariusAlpharius
Üye

Ben baya baya moba haterı oldum son günlerde. En son Witcher ve Borderlands 2'yi büyük keyifle oynuyordum. Moba oynarken bu oyunlara vakit ayırmıyordum.

Seveni seviyor ama, bize laf düşmez.

laf düşmeyecekse forumu kapatalım

sırf haterlık yapmak için takip ettiğim konular var
tersadamtersadam
Üye
bu daha ucuz bunu alın,özel sayı diye kandırıklıyorlar sizi.

Spoiler:
image

içimde patlar yazmazsam.Millet konsol savaşları,yeni nesil zart zurt diye ölürken yılbaşı özel sayısının lol üzerine olması -17 yaşındaki çocuklara dergi aldırmak için yapılan bi hareket olmuş. Gelecek aya wolftiğım kodu vermezseniz dergiyi almam.

Beğenenler: Bonecrusher, joker_egin

LovermanLoverman
Üye

Kardeş bi fıkra var bilir misin.

A Dota player and a LoL player walks into a bar. The Dota gamer turns around to the lol gamer saying, "LoL sucks!". The lol player couldn't deny.

: ))))
__skytalker____skytalker__
Üye
Loverman dedi:

Kardeş bi fıkra var bilir misin.

A Dota player and a LoL player walks into a bar. The Dota gamer turns around to the lol gamer saying, "Cyka!". The lol player couldn't deny.

: ))))

Fix'd;)
StarCrossStarCross
Üye
Fiyat çok iyi
BonecrusherBonecrusher
Üye
Haswan The Hun, Camelot Unchained dururken LOL mu oynuyormuş :(
Macavale
Üye
Zevkler ve renkler tartışılmaz. Kimisi lol sever kimisi dota bunun sorgulamasıda size düşmez.
Lol'u çocuklar oynuyor diyip kestirip atamazsınız dota2 yi 50 yaş üstümü oynuyor?.. keza oyun kavramanın hitap ettiği yaş grubu zaten bellidir.
Yetişkinler boş vakitlerin değerlendirmek Çocuklar ise dolu vakitleri boş geçirmek için oyun oynarlar. 30 yaşındayım ve sırf sizin bu at gözlüğüyle bakma olayınız yüzünden kayıt olup bu yorumu yazma gereği duydum.

Ne kadar inkar ederseniz edin e-sport olarak Lol daha fazla yatırım yapıyor. Türkiye'de de ciddi bir e-sport desteği söz konusu bu sezon için. Oynamadığınız yada oynayamadığınız yada beceremediğniiz herşeye çamur atmayın.

Sayı zaten lol özel sayısı aralık sayısı zaten değil. Lol oynaya yad oynamaya çalışan alır bu kadar basit. Olayı matematik problemine çevirmenin lüzümü yok.

iyi oyunlar iyi eğlenceler.

Beğenenler: Raanaz

discussioncontroller