Türkiye Dışında Yaşamak İstediğiniz Şehir veya Ülke Hangisi?
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Türkleri sevmeyen türkleri de sevmiyorlarmış.
acdervisacdervis
Mod
İzlanda falan demişsiniz de adamlar hyöl mlöl flöl skül diyecek siz de bakacaksınız.

Bi de en büyük şehri kasaba. CCP Fanfest(EVE'in geliştiricileri İzlandalı) olduğunda şehir taşıyor. İstanbul'dan sonra bayar yav. Anca ayda bir senfoni orkestrası dinlersiniz.

(param varsa) New York
(vatandaşlık vereceklerse) İngiltere
bunlar yoksa Hollanda
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Kanada'ya gidelim hep beraber. Ekşi'de öve öve bitirememişler. Hem küçük ülke. Mis gibi.

Ya da Belkçika. Okuduğum çizgi romanların %70'i Belçika'dan çıkma. Her köşe başında Tenten'in resimleri var. Adamlar çizgi roman müzesi açmışlar, daha ne olsun yavvv.
SwooshSwoosh
Üye
yalnız kanada en büyük 2. ülke kardeş
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Wiki'de nüfusu 34 milyon diyo.

Edit: Küçük lafını nüfus anlamında dediydim.
LovermanLoverman
Üye
arkadaşlar türkiyede zengin olup kıyı kesimlerine yerleşmek gibi daha ucuz ve daha güzel bir yöntem varken dünyanın öbür ucuna gitmek niye. gittiğiniz yer size milyon dolarlar ve sınırsız pussy mi garantiliyor. muhtemelen fakir olur çıkarsınız oralarda.

Beğenenler: tersadam

SwooshSwoosh
Üye
3. dünya ülkesinde zengin olacağıma muasır medeniyette fakir olurum bana komaz

Wiki'de nüfusu 34 milyon diyo.

hee, ben yüzölçümü sandım küçük diyince
HOXHOX
Üye
ya şu ortadoğudan bi kurtulalım da gittiğimiz yeri beğenmezsek orayı basamak olarak kullanıp başka yerlere atlarızimage
daha da turist olarak bile gelmem zaten, piramitleri falan merak edersem googledan bakarım artık.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Loverman dedi:

arkadaşlar türkiyede zengin olup kıyı kesimlerine yerleşmek gibi daha ucuz ve daha güzel bir yöntem varken dünyanın öbür ucuna gitmek niye. gittiğiniz yer size milyon dolarlar ve sınırsız pussy mi garantiliyor. muhtemelen fakir olur çıkarsınız oralarda.

Olsun abi. Adamlar küçükken yeteniğini görüp, ona göre eğitim veriyorlar. Böyle barzolar tarafından yönetileceğime, Kanada'da fakir yaşarım daha iyi.
dodgerdodger
Üye
Vancouver hem büyük, hem sorunsuz. Amerikanvari fakat Amerikan şehirlerindeki problemleri içermiyor.

Onun dışında amma izlanda, iskandinav meraklısı varmış yav. herkes mi entel?

ben o taraflara gitsem 2 ay sonra sıkıntıdan intihar ederim lan.

Beğenenler: MAVİSAKAL

discussioncontroller