Playstation Now
defecteddefected
Üye
Sony, 2012'de 380 milyon dolara satın aldığı Gaikai ile PlayStation Now servisini duyurdu. Bu servisle beraber PlayStation 2 ve 3 oyunları, stream yoluyla PS4, PS Vita, PS3, Sony televizyonları, tabletleri ve telefonlarında oynanabilir hale gelecek.

PlayStation Now servisinin ilk beta aşaması bu ayın sonunda Amerika'ya özel olarak düzenlenecek. Betanın ilk aşamasında PlayStation 3 oyunları PS Vita ve Sony Bravia televizyonlarında oynanabilir olacak. Servisin tam çıkışı bu senenin yaz döneminde yapılacak.

Belirtilenlere göre PlayStation Now sistemi içerisinde oyunları oynamak için iki farklı seçeneğiniz olacak. Bu seçeneklerde isterseniz sadece oynamak istediğiniz oyuna ayrı bir fiyat ödeyerek PS Now'u kullanabilecek, isterseniz de servise belli bir aylık ödeme yaparak bütün kütüphaneden yararlanabileceksiniz. Satın aldığınız oyunların multiplayer ve trophy gibi nimetlerinden de yararlanabileceksiniz.

İkinci seçenek kulağa daha mantıklı gelse de, PlayStation Now'un aylık abonelik fiyatı hakkında henüz yapılmış bir açıklama yok. Bu arada, Now'u kullanarak oynayacağınız oyunların multiplayer ve trophy gibi nimetlerinden faydalanabileceğinizi de belirtelim. bsc

Beğenenler: Bonecrusher

salvosalvo
Üye
Journey multiplayer'ı ile test ediyorlarmış çaktırmadan. Umarım internetimiz kadar konuşmayız, gerçi genel olarak Avrupa'da altyapı kötü, biz de nemalanırız belki Avrupa'ya özel bir çözüm olursa.
dodgerdodger
Üye
Tüm kütüphaneye erişebildiğiniz, aylık 20 dolar falan olsa çok olmaz her halde. Fakat bi görmek lazım verimli mi değil mi diye.
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
kurtkapankurtkapan
Üye
akkler yandı o zaman. 15'inden sonra kullanamıyorum servisi.

Beğenenler: salvo, Bonecrusher, Darkor

Mister NoseMister Nose
Üye
PS3 zamanında aldığımız psn oyunlarına ücretsiz erişim sağlanması gerek. Tabi yapmayacaklardır. Pis herifler.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Pöff, ne kadar verecekmişiz peki?
salvosalvo
Üye
Bana çok mantıksız gelmiyor önceden platformunda alınmış oyunlara ücretli erişim. Altyapı satın alıp sıfırdan benzersiz bir çapraz-platform hizmeti sağlıyorlar. Yani bence tam olarak oyunu tekrar almak gibi değil, başka bir platformda almak gibi oluyor durum. Ki bu da çoğu zaman tekrar almak demek.
Ücretsiz olmasa da Plus gibi güzel bir fiyatlandırma yaparlarsa harika olur.
discussioncontroller