Yeni Cod4 Sunucumuz açıldı (Clan Alımları Aktif)
Sp3ciaL2XSp3ciaL2X
Üye
Sunucumuz Fransa Lokasyon'dur Sizleride Aramamızda Görmek isteriz.Clan alımları açıktır isteyen herkes " Sp3ciaL2X@gmail.com " e-posta adresinden mail atarak iletişime geçebilirler

Sunucu ip-port : 46.105.45.43:27450

OneInchManOneInchMan
Üye
zamanlaması manidar
BonecrusherBonecrusher
Üye
black ops 2 olsa gelirdim
Sp3ciaL2XSp3ciaL2X
Üye
Cod Serisinin ençok tutulan oyunu cod4 bizde o yüzden cod4 ile devam ediyoruz. Yine İlginiz için çok teşşekür ederiz
rubyredrubyred
Üye
adminlik kaç kontör ?
BonecrusherBonecrusher
Üye
ruby'i admin yapmayın
Sp3ciaL2XSp3ciaL2X
Üye
Şuan Sadece Clan ALımı Yapıyoruz.Amacımız Sunucumuzda Oynayan Kişi Sayısını Arttırmak ki Zaten Şubat Ayın Sunucu Özelliklerimizi Yükseltiyoruz...
AstusAstus
Üye
Sp3ciaL2X dedi:

Şuan Sadece CLan ALımı Yapıyoruz.Amacımız Sunucumuzda Oynayan Kişi Sayısını Arttırmak ki Zaten Şubat Ayın Sunucu ÖzeLliklerimizi YükseLtiyoruz...

düzeLttim kardeşim mesajını. sana hiç yakış tıramadım ..

Beğenenler: rubyred, Sp3ciaL2X

Zodiac
Üye
clan aLimi varsa ben de gelem bloc sniper savaslarini ozledim.

e mailimi vermesem olmaz mi sirketlere falan verirsiniz simdi :/

bir de fransiz lokasyonlu olmayaydi iyiydi. zaten duzinelerce bombos fransiz sunucusu kayniyor yok muydu turkiye lokasyonlu sörvör?

ha bi de top 10 birincisine adminlik varsa geleyim yoksa almiyim.
BonecrusherBonecrusher
Üye
çok şartların varmış zodiac. bence hiç almasınlar seni.

Beğenenler: Zodiac

Sp3ciaL2XSp3ciaL2X
Üye
Zodiac dedi:

clan aLimi varsa ben de gelem bloc sniper savaslarini ozledim.

e mailimi vermesem olmaz mi sirketlere falan verirsiniz simdi :/

bir de fransiz lokasyonlu olmayaydi iyiydi. zaten duzinelerce bombos fransiz sunucusu kayniyor yok muydu turkiye lokasyonlu sörvör?

ha bi de top 10 birincisine adminlik varsa geleyim yoksa almiyim.

Şirketlerle felan ne işimiz olur kardeşim , emeğe saygımız sonsuzdur aklınıza herhangi birşey gelsin istemeyiz.

neden fransa lokasyon seçtik ,fransa lokasyonu kasten seçmedik ilerde bu değişebilir fransa lokasyonlu sunucular tr lokasyon sunuculara göre bağlantı hızı daha iyi.Türkiyede bu oyunu online oynayan sayısı çok az yani saysanız sayılır diyebilirim bizimde amacımız sunucumuzun sürekli online olmasınızı sağlamak şuan bir çok türkiye lokasyonlu sunucular boş duruyor , yine fransa lokasyonu seçmemizin bir nedenide bu oyunu genel olarak oynatmak istiyoruz sunucumuzda yabancı - türk ayrımı olmaksızın ,
daha önce oynadığımız yabancı sunucularda nerelisiniz diye sorduklarında türk deyince atıldığımızı biliyorum bunun için biz genel olarak bu oyunu oynatmak istiyoruz ,bize bir çoğunuzun bu konuda hak vereceğini umuyoruz.

top 10 uygulamasına gelince şuan yeterince oyuncumuz yok açık konuşmak gerekirse yeni yeni sunucumuza girenler oluyor , yalan yanlış bilgilendirmek istemeyiz sizi , sunucumuzun açılalı 18 gün oldu bu aydan sonra istatistiklerin yükseleceğini umuyoruz ozaman top 10 uygulaması veya farklı uygulamalar kesinlikle başlatırız.
discussioncontroller