En son hangi diziyi izlediniz? Yorumunuz?
funky_boyfunky_boy
Üye
Burada tutmaz bilader. Çiftlik Bank mağdurları sayfasına gidip orada yap reklamını.
HOXHOX
Üye
rich house poor house s2e4

çok comfy ya. ingiliz televizyonu her zaman en keyifli şovları yapıyor.
TaxmanTaxman
Üye
Justice league, justice league unlimited, young justice + tüm dc animated movie serisi

10/10 son 4 ayda zamanımı daha iyi bir şeye harcayamazdım.

goo_khangoo_khan
Üye
Electric Dreams 8/10

Bir bölüm izledim gerçi. Black Mirror bittikten sonra benzer bir şeyler arıyordum, Amazon'da bunu buldum, Türkçe altyazı falan da koymuşlar. İlk bölüm iyiydi, Minority Report'u yazan abinin kısa hikayeleriymiş yine, diğer bölümler de bu ayarda giderse izlenir.

Altered Carbon 7/10

Öyle çok iyi bir dizi değil. İlk bölümden sonra izlemem diyordum ama boşta kalınca bir iki bölüm daha izledim biraz daha toparladı gibi. İlginç bir sci-fi dünyası var ama sanki ayakları yere tam basmıyor gibi. Bir şeyler eksik gibi, biraz ağır ilerliyor. Vay anasını dedirtmedi şimdiye kadar. 4K HDR olması ekstrası, etkileyici görünüyor epey. Bir de Rome dizisinde Marc Antony'i oynayan adam var, Rome'da performansına bayılmıştım, onun hatrına izlerim sonradan iyice sarpa sarmazsa.

Edit: Dizi sayılmaz ama Ricky Gervais'in Humanity gösterisini de izleyin kesin.
DemifiendDemifiend
Üye
goo_khan dedi:

Minority Report'u yazan abi

:'(
PotterPotter
Üye
peaky blinders 10/10

Beğenenler: Neal Caffrey

SwooshSwoosh
Üye
peaky fucking blinders 8/10
AstusAstus
Üye
beraber mi oturup izlediniz acaba sdfs

ulan yorum yazın, bişey anlamadım ki ben bundan
Erdi_ElinoğluErdi_Elinoğlu
Üye
Arka Sokakları izliyorum.Mesut komiser,Hüsnü Çoban ve Rıza baba en sevdiğim karakterler.Garip Kont'un oyunculuğu da çok iyi.
SwooshSwoosh
Üye
Astus dedi:

beraber mi oturup izlediniz acaba sdfs

ulan yorum yazın, bişey anlamadım ki ben bundan

ww1 sonrası ingilterede yaşanan çete hadiselerini, bu dünyada yükselmeyi kendine görev bilmiş birminghamlı bıçkın çingene kahramanımız thomas shelby odaklı anlatan bir drama
discussioncontroller