En son hangi diziyi izlediniz? Yorumunuz?
Erdi_ElinoğluErdi_Elinoğlu
Üye

Arka Sokakları izliyorum.Mesut komiser,Hüsnü Çoban ve Rıza baba en sevdiğim karakterler.Garip Kont'un oyunculuğu da çok iyi.

Ayrıca eklemeyi unuttum.En sevdiğim dizi oyuncusu da Garip Kont.Rolünü çok iyi yapıyor oyunuluk yeteneğinde üstüne tanımam.Yabancı dizilerden ise The Walking Dead'ı izlemiştim Zombiler falan vardı insanları yemeye çalışıyordu ısırılan zombi oluyordu çok sürükleyici bir diziydi.
PotterPotter
Üye
@Astus karakter gelişimleri iyi, hikayenin işlenişi iyi, kadronun çoğu da baya baya iyi oynuyor, bi de dizi bütçesi boyutunda bi iş için baya iyi tema (mekanlar,prodüksiyon vs). broadchurch de öyleydi çok hoşuma gidiyor böyle işler. ben genel olarak ingiliz işlerini çok daha iyi buluyorum artık. aslında 1-2 boş soru işaretleri var da eksileyesim gelmedi emeği. popüler işlere bakınca bunu daha çok 10luk bulduğum için verdim geçtim.

Beğenenler: Astus

goo_khangoo_khan
Üye
Netflix’te bi Truva dizisi var Aşil’i zenci oynuyorsdadwrfse

Ohoho Zeus da zenciymiş .d
CaturdayCaturday
Üye
goo_khan dedi:

şşşş çaktırma
502502
Üye
MuhallebiMuhallebi
Üye
goo_khan dedi:

Dur daha lotr dizisinde kadın gandalflar, trans hobbitler, zenci elfler falan gezecek ortalıkta.
OneInchManOneInchMan
Üye
f is for family

8/10

3. sezona daha çok var herhalde ama : /
tolga_pctolga_pc
Üye
Ash vs. Evil Dead (Sezon 3 Bölüm 1-2-3) 10/10

Beklerken unutmuşum 6 bölümü yayınlanmış bile. 3ünü izledim 3 kaldı. 2. sezondan daha iyi olmuş bomba gibi başladı.

Bilmeyen varsa kendisi Evil Dead filminin devamı niteliğindeki dizidir. 30 yıl önce filmde oynayan aynı abi (evet aynı aktör, Bruce Campbell) hikayeyi devam ettiriyor. Komedi türünde kanlı aksiyon.
MuhallebiMuhallebi
Üye
The Wire

İnanılmazdı be. Zibilyon tane karakter, zibilyon tane storyline ama bir tane sırıtan sahne bile yok. O kadar farklı olaya ve karaktere rağmen dizi tek bir parça halinde kalma işini harika kurtarmış. Her karakter ayrı güzel, her diyalog ayrı keyifli. Dizinin her sahnesi, o devasa hikayenin izleyiciye aptal muamelesi yapılmadan ince ince işlenmesi için dolu doluydu. Bittiğinde çok fena hislendim.

Beğenenler: 502

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
HOX dedi:

jet sosyete

çok üzgünüm ancak garbaj. hatrına bikaç bölüm daha takip edicem, kurtarırsa ne ala, olmicak gibiyse gülseyi de unfriend eyleyecem napıyım benden bu kadar gülsecim.

Dizide gülme efektini açık unutmuşlar.
discussioncontroller