En son hangi diziyi izlediniz? Yorumunuz?
CaturdayCaturday
Üye
Karete Can

Tek kelimeyle rezalet arkadaşlar.Olay örgüsünü falan hiç tutturamamışlar.
Zodiac
Üye
cilgin bedisin son bolumunde bedis patlamada yanarak oluyormus epic plot twist

Beğenenler: Astus

iammarslıiammarslı
Üye
lost 9/10

bu diziye yorumlar yüzünden ön yargıyla yaklaştım hep erteledim, hepsi rüyaymış 4.sezondan sonra çöpmüş gibisi. sağolsun bu ön yargıların hepsini yedirdi bana. puanına yorumlarına aldırmamak gerekmiş, verdiğim bütün zamana değdi.

Beğenenler: rubyred

rubyredrubyred
Üye
manhunt:unabomber 8.5/10

8 bölümlük discovery yapımı bir mini dizi. polisiye, suç, zekice hazırlanmış planlardan hoşlanıyorsanız seveceksiniz.

mindhunters'ı izlediyseniz ve sevdiyseniz bunu da izleyin kesinlikle seveceksiniz.
LostLost
Üye
american gods, her saniyesini özenerek yapmışlar sanki, kafası çohoş, on numara beş yıldız/10

7. bölümdeki deniz fenerli kayalıklar w3 skellige'te haritanın ortasındaki aynı tarz mekana çok benziyo, muhtemelen burayı kopyalamışlar, süper iş çıkarmışlar

westworld s02, eh/10
MuhallebiMuhallebi
Üye
American Gods ilk 2 bölümden sonra ışık hızıyla çöpe dönüşen bir diziydi açıkçası.

Neyse american gods BEŞ YILDIZ diyip ww 2. sezon eh diyen adama niye cevap vermek için atp harcıyorsam. Lul.

Beğenenler: Neal Caffrey

FadeToBlackFadeToBlack
Üye
westworld'e eh demek cidden cok talihsiz olmus. Konuyu veya türü sevmesen bile cekimlerden, karakterlerden, rollerden ötürü eh demezsin.

Beğenenler: Astus, Neal Caffrey

LostLost
Üye
meh demedim en azından :P sırf izleyenin kafası karışsın diye timelinela oynayan diziye acayip süper manyak mı diycektim, kızılderilileri işlediği bölüm dışında baya eh-ti
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Güzel kistas koymussun. Ben ikna oldum.
LostLost
Üye
aferin. amacım zaten kendi keyfimi herkeşe kabul ettirmekti
discussioncontroller