En son hangi diziyi izlediniz? Yorumunuz?
matadorkaanmatadorkaan
Üye
The Orville'e başladım, iki günde 5 bölüm gitti.
OneInchManOneInchMan
Üye
3 bölüm dark izledim. Çok güzel
SwooshSwoosh
Üye
dark 3-4. bölümden sonra şahlanıyor bi de mmm
kurtkapankurtkapan
Üye
yeni gelmiş zaar netflixe ya da ben yeni gördüm

epey güzel komedi, sardı beni. a french secret service in 60s. epey güzel ince geyikler var 20.yy tarih bilgisi iyi olanlara

şurada bağırdım mesela de gaulle ve petain göndermesine

MuhallebiMuhallebi
Üye
Sopranos'u bitirdim geçen.

Artık varsa yoksa ejderyalar ve yapay zekalar azizim.

Nerede eski karakter gelişimleriiiiiii
Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
yapay zeka deyince aklıma person of interest geldi. çok güzel diziydi be

Beğenenler: Eddard Stark

SamsonSamson
Üye

yapay zeka deyince aklıma person of interest geldi. çok güzel diziydi be

Değildi. Nargile kafe tier insanların facebookta paylaşım yaptığı dizilerdendi literal olarak.

Beğenenler: Sammy

Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
valla orasını bilmiyorum o zamanlarda facebook kullanmıyordum
OneInchManOneInchMan
Üye
dark bitti. 10/10. herkes aynı karşılaştırmayı yapmıştır zamanında ama stranger things ikinci sezona başlamaya hiç isteğim yokken 2019'u iple çekiyorum. şu netflix tüm bölümleri aynı günde düşürüyordur olayı varsa 2-3 günde diziyi bitirip 1 sene daha 4 göz bekleyecem

la casa de papel 5 mi 6 bölüm falan izledim. popi olan bir dizi izlerken genelde beğenmemeye yöneliyorum (çok üniğim sori), ilk bölüm falan yine öyleydi ama bir kaç bölüm sonra güzel açıldı dizi. çok hoş şu an. tek sıkıntı tokyo kevaşesi. 40 yaşında mı ne ama tripler 14 yaş. belki de amelie saçlı ispanyol gacılarında bir devredir, belki de menapozdur karı idk. bi de diziyi ona anlattırıyolar. öğğğk

disenchantment bi bölüm attım ama yok iş. orta çağ komedisi + simpsons tipler + aynı tip espriler... benim ilacım bu değil doktor. şeytanı eric andre gavatı oynuyormuş. belki onun hatrına yemek falan yerken bi bölüm daha atıp bakarım.

final space. buna da konan efendi hatrına baktım ki çok sevişirim kendisi ile. eh yani. çok bi olayı yok, yemek yerken izlenir oyna devam. üsttteki kadar baymıyor en azından (arada baş karakter hariç). introsu berbat. netflix intro geç butonu yoksa biraz sikinti

f is for family. gerçekten über bir dizi. ısınma süreci var yine bir, bilemedin 2 bölüm. bill burr boş iş yapmaz. bana podcast dinleten tatlı serseri. special ları kadar karnımı yarmıyor ama dizi sonuçta. tek onun eseri de değil zaten. şu adamı canlı görmek nasip olsa. kova listesine ekledim 10/10

evet netflix reklamımı yaptım. zamanında spotify geldiğinde verilir mi lan bu kadar para her ay beleş müziğe lol diyordum. şimdi 1200 şarkılık listemi her gece öpüp her ay paşa paşa 6.99 umu yatırıyorum. netflix'e verir miyim. vermem. çünkü veren birinden sömürüyorum.
NesteressNesteress
Üye

disenchantment bi bölüm attım ama yok iş. orta çağ komedisi + simpsons tipler + aynı tip espriler... benim ilacım bu değil doktor. şeytanı eric andre gavatı oynuyormuş. belki onun hatrına yemek falan yerken bi bölüm daha atıp bakarım.

ilk yarisi bayağı leş yani zorla izlemistim resmen ama 2. yarıda bayağı açılıyor ya güldürme olarak değil belki(ki yine 2. yari da daha fazla gülmüşumdur) ama hikaye olarak bildiğin sariyor deli gibi. ilk bölümleri filler diye yapmışlar adeta
discussioncontroller