En son hangi diziyi izlediniz? Yorumunuz?
SamsonSamson
Üye
Koca sezonda 2 gere falan bıyıkaltı gülmüşümdür o kadar. Ben de Eric Andre var diye izlemiştim ama hype yapılacak kadar iyi bi dizi değil. Vakit yokken aç izle bi defa bitti gitti.

Ben de Futurama'yı izleyeyim tekrardan madem.
LostLost
Üye
puhutvde dip'i izledim, şahsiyete başladım, hbo dizileri mübarek
iammarslıiammarslı
Üye
the leftovers izlemeye değer mi ?
CyroCyro
Üye

Ben bayıldım ama herkese göre değil. Biraz iç karartıcı.

NesteressNesteress
Üye
Dragon Prince Avatar Vibe'ını aldım/10

Aaron Ehasz producer. Animasyonun leşliği yüzünden büyük tereddütlerle başladım ama bir süre sonra alışınca akıyor cidden. Avatar kadar etkileyici değil şimdilik tabii ki ama cidden o havayı hissediyorsun ya. Bayağı benziyor zaten hikayenin genel gidişatıu olarak da. Komedi tarafı tam oturmamış ama yine de aşırı sırıtmıyor, sanki karakterlere alıştıkça daha fazla oturucak gibi.

Güzel yani şimdilik, avatarı özlediyseniz, animasyon stiline katlanabiliyorsanız bayağı keyif alırsınız. Keşke biraz daha bölüm olsa da izlesem havasındayım şu an.

Spoiler:
Bundan sonra ne olacak, Xadia kısmını falan deli merak ediyorum şu an mesela. Abi şu avatar'da da olan dünyayı dolaşma formatı çok güzel format ya cidden, her bölüm yeni ilginç karakterlerle tanışma fırsatı sağlıyor.En büyük problem doğru düzgün bi villain olmaması şu anlık
LostLost
Üye

ilk 2 sezonundan bi bok anlamadım ama kafası iyi o yönden kurtardı, 3. sezon bomba emme
discussioncontroller