...
buzbeybuzbey
Üye
...
OneInchManOneInchMan
Üye
eve davet etsen gelir kızlar
LovermanLoverman
Üye
Sen niye habire buluşmaya çalışıyon bi de onu anlasam. Bizim böbrekler işe yaramaaaaaz.
buzbeybuzbey
Üye
Resim çizdiğimi söyledim değil mi? Ben görsel hafızasına güvenen bir insanım ve bir gün gözlerimi kaybetme ihtimaline karşılık samimiyet kurabileceğim bir arkadaş kitlesi yaratmaya çalışıyorum. Farkında mısınız bilmiyorum; ama onlar olmadan hiç birimiz burada iki kelime laf edemezdik.

Hatta gözlerimiz olmasaydı; rahatlıkla bilgsayarın da varolmayacağını tahmin edebileceğinize inanıyorum. Bu kadar sağlam troll yapabildiğinize göre...

Buluşma isteğim bundan... Ya kör olursam ve bu kadar sevdiğim bilgisayardan bile bir anda koparsam ne yaparım diye düşünmemden vs vs...

Bir de hani diyorum bu trollcüler; gerçekte ne istiyor olabilir? Çünkü kimse hayatını kendisi için bir şeyler yapmak yerine-başkalarının ki zehir etmekle harcayacak kadar...
westgreywestgrey
Üye
başlığa bakıp devrim yapacaksınız sandım doğrusu

halbuki sen de mi oyun oynuyorsun? evet ben de oynuyorum muhabbeti için adam aranıyormuş

hahahahahha son mesajı şimdi gördüm

bir gün oyun oynarken gözlerim akarsa ne yapacağımı ben de bilemem, galiba geleceğim bilader

Beğenenler: kurtkapan, Taxman, Trajengya

LovermanLoverman
Üye
bir gün gay olmaya karar verirsen ne yapacaksın merak ediyorum doğrusu

yav o değil de organ mafyası ne arsızlaşmış

bizim böbreklerde iş yok diyince hemen işi retinaya çevirdi adam.

tebrik ediyorum ama retina almak zor iş.

bravo
matthdogmatthdog
Üye
çocukları buluşma var diye eve alıp kaçak sigara, ot falan kakalama da
ToroToro
Üye
Şaka maka ben korktum yaw

Beğenenler: dodger, Taxman

buzbeybuzbey
Üye
matthdog dedi:

çocukları buluşma var diye eve alıp kaçak sigara, ot falan kakalama da

Valla sigaraya en çok yaklaştığım an ilkokul 2'deyken kuzenlerle gazete kağıdı sarıp ucunu yakıp içimize çektiğimiz andı. Ondan bu yana acaip tiksinti uyandırır, bende. Yurtta oda arkdaşlarımla bu yüzden çok takıştım; yine de bıraktıramadım adamlara sigarayı... Yalnız ottan(?) ne kastettiğini anlamadım ;) . Arkadaşların kurbanlığa benzer bir hâli yok bence. Maşallah Aslan(!) gibi hepsi.
Üstelik ev şimdi pis; çağırmam kimseyi gelip rezilliğimi görsünler diye :D, buradan duyup bilseniz yeter.

Loverman dedi:

yav o değil de organ mafyası ne arsızlaşmış
bizim böbreklerde iş yok diyince hemen işi retinaya çevirdi adam.
tebrik ediyorum ama retina almak zor iş.
bravo

O iş kolay size limon çello diye kolonyaya şeker katıp içiririm. Gözler kör olunca da "zaten işe yaramıyorlar" diye yuvarından söker alırım. hatta bedavaya bile getirebilirim sökme işini, sizi bir an önce hastaneye yetiştirirsem. Tek problem İstanbul trafiği ve benim ehliyetimin olmaması... Yoksa plan harika değil mi?

Loverman dedi:

bir gün gay olmaya karar verirsen ne yapacaksın merak ediyorum doğrusu

Eşcinsellik ayrı konu; öyle bir şey olursa muhakkak asexüel de olmam lazım; çünkü benim sıkıntım işin duygusal değil fiziksel bağlantısıyla. O yüzden,"kablosuz" bağlantılara karşı değilim. Younluklu Türk toplumunun başkış açısına bu konuda katılıyorum; çünkü eşcinsel birliktelik en fazla masturbasyon kadar işlevsel ki bence ancak topraklama kadar işlevseller. Sadece toplumun yıldırımlarını çekmeye yarıyorlar ve insanları paratoner gibi o yıldırımlarca yakılıp kül olmaktan koruyorlar.

Öte yandan "Troll" için harcadığınız çaba takdire şayan.
Beni moderatörlere bile "Her bekar ve sıkıcı derecede normal insan gibi bir gün evlenmeyi ümit ettiğimi söyleme çalıştığım için", "SAPIK" gibi göstermeyi başardınız.
Arkadaşlardan birini de çileden çıkartıp size hakaret etmesini sağladınız.
Beni de size karşı belaltı espri yapmak zorunda bıraktınız ki geyik dönsün.

Şöyle bakınca taşı sıksanız suyunu çıkaracak kadar kıvrak zekâya sahipsiniz; Bu kadar eleman bir araya gelip ben gibi kara kuru birinden ne kadar pekmez çıkartabilirsiniz bilmiyorum. Fakat eğer rahatlatacaksa önceden tekrar tekrar dediğim gibi başlıktan yorum yazmak yerine bana özelden sövebilirsiniz. Üzüldüğüm tek nokta bu gücün ben gibi boş bir adama harcanacak olması... mansız bir masturbasyon hamlesi...
Not: Başta da dediğim gibi moderatörler bana sövemez yoksa şikâyet ederim onları. Benim sabrım sizlere ait ;) yoksa zaten adam olması gerekip de sadece öyle görünmekle yetinenlere değil :(

Bir insan ne olduğunu ancak bu kadar güzel kanıtlayabilirdi. Takdir ettim oropher; tam beklediğim gibi biri çıktın; tam beklediğim gibi...
oropheroropher
Üye
Kime şikayet edeceksin, HSYK'ya mı?
"Her bekar ve sıkıcı derecede normal insan gibi bir gün evlenmeyi ümit ettiğimi söylemeye çalıştığım için"..
Kimi kandırıyorsun?
"Eve çağırıyorum, olur da hatun gelirse ve aramızda oluşabilecek hayvani çekimle hiçbir şeyin olmayacağının garantisini veremem" diyen sen değil misin?
Cinselliğin ne olduğunu biz de biliyoruz, emin ol öğreneceğim kişi de sen değilsin..
Bir şeyi bilmek vardır, bir de çıkarıp masaya vurmak vardır..
Senin niyetin, karakterin benim hoşuma gitmedi arkadaşım bu kadar basit..
PC bağımlılığın varsa git kumda oyna, hala gelmişsin WoT döşüyorsun burada..

Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller