Nintendo Switch
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Mart 2017'de çıkacak. Fiyatı henüz belli değil.

image

Beğenenler: Bonecrusher, Incestus

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Yine değişik bir şeyler yapacaklardır umarım. seviyorum bu adamların enteresan fikirlerini
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Onlar konuşur, Nintendo yapar. 8)

BonecrusherBonecrusher
Üye
1080p 60fps'de bf4 ultra oynatacak güçte bir makine çıkartsalar, hardcore oyun profiline de hitap etseler (eski NES oyunları gibi) belki bi şeyler düzelir ama sanmam.
halen angry birds / flappy bird oynayan kitleye hitap etmeye çalışıyor, mario ve pokemon oyunları dışında tamamen mobil platformlara kaptırıyor kendi hedeflediği kitleyi.
buna rağmenşimdi de nintendo nx'in "mobil işlemcili bir aygıt" olacağı konuşuluyor.

nintendo'dan bi halt olmaz, sanmıyorum.
BonecrusherBonecrusher
Üye

Onlar konuşur, Nintendo yapar. 8)

DharkanDharkan
Üye

halen angry birds / flappy bird oynayan kitleye hitap etmeye çalışıyor, mario ve pokemon oyunları dışında tamamen mobil platformlara kaptırıyor kendi hedeflediği kitleyi.

Bu yorum olmadı abi. Cidden alakası yok çünkü.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Nintendo'nun çok eğlenceli oyunları var. Hatta bazıları salayalarınızın saçılmasına bile sebep olabilir.

Şimdi bu adamlar NX'de değişik bir şey yaparlar, Sony'de kesin kopyalar, Move olayında olduğu gibi 8)

Nintendo umarım Remote ve Nunchuck ikilisini geliştirir.
dodgerdodger
Üye
Mario Kart 8
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bir de şey vardı, All Star Battle Royale. 10 km öteden ben Super Smash Bros çakmasıyım diyordu.
kral julienkral julien
Üye

Nintendo'nun çok eğlenceli oyunları var. Hatta bazıları salayalarınızın saçılmasına bile sebep olabilir.

Şimdi bu adamlar NX'de değişik bir şey yaparlar, Sony'de kesin kopyalar, Move olayında olduğu gibi 8)

Nintendo umarım Remote ve Nunchuck ikilisini geliştirir.

nintendo hem donanımsal hem yazımlımsal anlamda çok yenilikçi olsa da, bunu ya çok küçük çapta yapıyor ya da ufak bütçeli yapımlarda kullanıyor. Eh doğal olarak riski azaltmaya çalışıyor ama bir sonynin veya microsoftun kendi donanımlarında ya da oyunlarında bu kadar büyük çaplı yenilikler denemesiyle nintendonun mali açıdan az risk alarak yenilikler denemesi bir değil bence. Eh ben de gidip ne kadar güzel olsalar da sadece yılların tasarımını kullanan nintendo oyunları için para vermem yani. yelpazesi çok kısıtlı çünkü, doğal olarak kitlesi de belli. ya klasik nintendo sever ya da parti oyuncusu diye tabir edilen kitle
discussioncontroller