Nintendo Switch
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Umarim Wii U oyunlarinida calistirir. Super Mario 3D World, Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Bayonetta 2, Captainn Toad: Treasure Tracker falan... Oynamazsam icimde kalir.
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Güzel oyun = Grafik anlayışınıza ben >¦¬(
You're a kid. You're a squid.

Beğenenler: Dharkan

DharkanDharkan
Üye
Yelpazesi kısıtlı değil, sevdiğiniz oyunlar olmamasıyla yelpazesini karıştırmayın yav. İyi ya da kötü, bütün oyunları exclusive. Nintendo'nun yapması gereken tek şey Wii U'nun tabletinden kurtulmak. Geriye kalanlar konusunda çok bir şey değiştirmelerine gerek yok.

kral julienkral julien
Üye
Benim gibi nintendo serilerinin hayranı olmayan biri için kısıtlı
oynasam oynasam zelda oynarım muhtemelen, o seriler arasından

ayrıca nintendo severlerin bile sadece nintendo oyunlarını oynadığını sanmıyorum, başka konsolda veya pcde diğer oyunları oynuyorsunuz neden nintendo diğer oyunları da oynayabileceğimiz bir platform olmasın, hem 3. parti açısından hem de kend klasik serilerinin dışında yapacakları yeni 1. parti oyunlar açısından
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Mario Galaxy oynamayan cok sey kaciriyor. Eglencenin dibi resmen.
kral julienkral julien
Üye
doğrudur

yakından tanımayınca eh görece ulaşması da zor olunca tanışmak nasip olmadı
darkprensdarkprens
Üye
Bu sene Wii U Almak istiyordum da bu NX olayi cikti bakalim gorelim neyin nesidir nasil olacak
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Aynen. Amazon.de'den alacaktım yoksa. =)
BonecrusherBonecrusher
Üye
Dharkan dedi:

halen angry birds / flappy bird oynayan kitleye hitap etmeye çalışıyor, mario ve pokemon oyunları dışında tamamen mobil platformlara kaptırıyor kendi hedeflediği kitleyi.

Bu yorum olmadı abi. Cidden alakası yok çünkü.

doğru, çok ayıp etmişim. MGS ve Planescape için iki yeni oyun çıkıyordu bu sene...

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Nintendo, Xbox One'a denk bi konsol çıkartırsa öpün de başınıza koyun. Muhtemelen PS4 ve Xbox One'da daha güçsüz bi konsol çıkartacak. Umarım yanılırım. Tablet kontrolcü yerinede düzgün bir gamepad koysalar. Tabletide ayrı olarak satışa sunsunlar. Bir de o ekranı biraz küçültseler fena olmaz.
discussioncontroller