Nintendo Switch
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
şu sıralar metrobüs turnikelerinde Kızılay dağıtıyor bunu sanırım, resmi distribütör bile piyasaya gireli (ki o da hakikaten girdi mi girmedi mi belli değil daha) anca bir ay falan olmuşken neredeyse herkesin elinde bir tane var emenike. :S
CoraxCorax
Üye
1800 e falan oyunsuz satılıyor bayadır, bi ara bende alayım dedim ama shin megami tensei 5 i beklicem sanırım
dodgerdodger
Üye

şu sıralar metrobüs turnikelerinde Kızılay dağıtıyor bunu sanırım, resmi distribütör bile piyasaya gireli (ki o da hakikaten girdi mi girmedi mi belli değil daha) anca bir ay falan olmuşken neredeyse herkesin elinde bir tane var emenike. :S

ben 1 tane bile görmedim. hatta metrobüste öyle bi kitle de görmüyorum.

Beğenenler: Dharkan

Üye
ne yapayım hajum yine denk gelince, "götür sat bunu lan avradını siktiğim, bak dodger görmemiş Dharkan'da onu teyid ediyor! bana niye görünüyonuz?!!!birbir11!!" falan mı diyeyim yoksa hiçbir şey demeden elemanların ellerinden kapıp oracıkta götlerine mi sokuvereyim. -_-
veeverveever
Üye
çok kastın be evladım, bu kadar kasma
dodgerdodger
Üye

ne yapayım hajum yine denk gelince, "götür sat bunu lan avradını siktiğim, bak dodger görmemiş Dharkan'da onu teyid ediyor! bana niye görünüyonuz?!!!birbir11!!" falan mı diyeyim yoksa hiçbir şey demeden elemanların ellerinden kapıp oracıkta götlerine mi sokuvereyim. -_-

yalan söylüyorsun falan demedim. ben hergün biniyorum 2 yıldır, ona rağmen bi tanesine bile denk gelmedim, onu belirttim.
Üye
veever dedi:

çok kastın be evladım, bu kadar kasma

seni söndürmemişler miydi beybi? yine mi tutuştun?
veeverveever
Üye
hocam forumda gündemde sağ soldan tokat yedikten sonra etrafa tuz salıp 1 yıl girmeyen adam mı söylüyor bunu lole adeta

kusura bakmayın 2 yılmış, kötü hafıza
Üye
mal mısın çocuğum, yoksa sadece arada bir mi mallaşıyorsun?

beyaz yakalı kıraathanesinde garsonluk yapan oropher mahlaslı ex admin, acınası ve ezik ılığın teki özel mesajla kendisini tehdit ettiğimi iddia etti diye sormadan etmeden ve biraz da "chp'liyim ama ='((" kamuflajlı pkk sevicinin dik alası olduğundan perma ban atmıştı -ki bu da 1 değil 2 ya da 3 yıl evveldi. Lover ve Samson'da benzer şekilde perma banlılarken banlarının kaldırıldığını görünce ben de talep ettim ve buradayım.

umuyorum götündeki yangına kürek kürek kömür atmamışımdır bu vesileyle. ^_^
DharkanDharkan
Üye
Yav hacı özel mesajla kapış çok istiyorsan. Her başlıkta bi olay çıkmasın rica ediyorum. Sonra 5 sayfa zırva dönüyor.
discussioncontroller