Nintendo Switch
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
Dharkan dedi:

Yav hacı özel mesajla kapış çok istiyorsan. Her başlıkta bi olay çıkmasın rica ediyorum. Sonra 5 sayfa zırva dönüyor.

so sori hajum, yangın ayşe* bana yürüyünce dayanamadım. ^_^ tekrarı olmaz. (Y)

Beğenenler: Dharkan

Zodiac
Üye
lan oyle bi dizi vardi cidden hatirladim simdi dhdhsg
veeverveever
Üye

mal mısın çocuğum, yoksa sadece arada bir mi mallaşıyorsun?

hocam senin gundemde agzini yuzunu tutamadigini hatirliyorum ama ondan banlanmamissin demek ki, dedigim gibi kotu hafiza

¯\_(ツ)_/¯

veever dedi:

çok kastın be evladım, bu kadar kasma

valla alt metinde oneri vardi ama ne yapalim artik.

umuyorum götündeki yangına kürek kürek kömür atmamışımdır bu vesileyle. ^_^

abi bu dunyada beni iki sey sinirlendirir birisi Pathologic 2nin 1 yil daha ertelenmesi bir de EDMXler

SamsonSamson
Üye
veever dedi:

abi bu dunyada beni iki sey sinirlendirir birisi Pathologic 2nin 1 yil daha ertelenmesi bir de EDMXler

Ve balonlu sakızın bitti mi dostum?

Beğenenler: mcprozack

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Beğenenler: 502, Curiosity

502502
Üye
60 dolarlık oyunlara 300 küsür ₺ fiyat çekilmesi Zodiac'ın geçenlerde değindiği üzere ekskluziv haypı falan desek gene bir yere kadar anlaşılabilir. Aletin kendi fiyatı ise tam bir soygun, şekerden imal edilmiş palto giydirmeye gerek yok.
darkredangeldarkredangel
Üye
60 dolar 300 lira zaten.

Beğenenler: dodger, Corax

SamsonSamson
Üye

60 dolar 300 lira zaten.

60 dolarlık oyunlar Steam'de 120 lira babajum.

İstisnalar hariç.

Beğenenler: MAVİSAKAL, Curiosity

CuriosityCuriosity
Üye
Samson dedi:

60 dolar 300 lira zaten.

60 dolarlık oyunlar Steam'de 120 lira babajum.

İstisnalar hariç.

Ulen Witcher 3 gibi bir oyun bile 60 lira bu am ağızlı konsolcu veletlere harbi acıyorum.Puahahahah...Ayrıca isterlerse 1000 liradan sunsunlar(ki az kaldı muz cumhuriyeti rules)alanın amına koyim haketmeyen oyunlara korsana devam ulen...FIFA 19,BF,COD falan gibi çöplere çöp konsollarınızda 500 TL vermeye devam edin siz puhahah.RDR 2 çıksın o zaman görecem sizi amın tohumları.

NOTtingen Forest : Bu yazdıklarım tamamiyle orospu çocuğu PS4'cü bebeleri ilgilendirir.Switchçi reyizler alınmasın.Ellerinde BOTW gibi bir oyun olan adamların alınması kadar abest bir durum olamaz zaten.

BOTW+SM Odyssey >Tüm PS4 exclusive oyunlar
CuriosityCuriosity
Üye

Aga Nintendo'nun konsolu amk değil 2400 lira 5000 lira olsa bile değer.Tabi orospu çocuğu Sonyciler bir tane bile Nintendo oyunu oynamadıkları için dalga geçmeye falan çalışırlar şimdi puhahaha...Bu arada Türkiye isminde yarrak gibi bir yerde yaşıyoz amk benzine vereceğiniz parayı oyuna verin işe bisikletle gidin sikikler kesin zırlamayı.Sanki her şey ucuz bi oyun pahalı bu amına kodumun muz cumhuriyetinde.
discussioncontroller