Nintendo Switch
DharkanDharkan
Üye

Dharkan dedi:

halen angry birds / flappy bird oynayan kitleye hitap etmeye çalışıyor, mario ve pokemon oyunları dışında tamamen mobil platformlara kaptırıyor kendi hedeflediği kitleyi.

Bu yorum olmadı abi. Cidden alakası yok çünkü.

doğru, çok ayıp etmişim. MGS ve Planescape için iki yeni oyun çıkıyordu bu sene...

Yahu onu mu diyorum ben. Nintendo oyuncu kitlesine telefonda oyun oynuyor demek aptalca, üstüne bir de xbox ve playstation'da çıkan oyunlar nintendo'da olmuyora getirdin lafı. Nintendo'nun oyunları ve oyuncu kitlesi farklıdır, ps/xbox/pc'nin farklı.

Ve iyi ya da kötü, en exclusive konsol nintendo konsollarıdır.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Satoru Iwata vefat etmiş.

RIP Satoru Iwata. =(
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
DharkanDharkan
Üye
DS serisinin yerini tutacak bir şey olması demek konsolun fazla pahalı olması demek olur. Merak ediyorum nasıl bir şey yaptıklarını, bitmiştir herhalde konsol şimdiye kadar.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Max 500 USD olur en fazla. Fazla olursa satamazlar.
DharkanDharkan
Üye
Eh haklısın işte. Ben yine de konsolun tam anlamıyla el konsolu sayılabilecek bir parçası olmayacağına inanıyorum. El konsolları kendi başına devam edecektir.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Şu konsol bu sefer resmi olarak Türkiye'ye gelsin yav.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Soylenti_Nintendo_NXin_Seri_Uretimi_2016nin_ilk_Ceyreginde_Baslayacak-81938.htm

Umarım E3'te yeni konsolu tanıtırlar.
DharkanDharkan
Üye
Çok zor. Microsoft bile zar zor geldi Türkiye'ye. Ama keşke gelse. Ciddi anlamda almayı düşünüyorum.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Gelsede gelmesede alacağım. Nasıl olsa Amazon.de konsol gönderiyor.

Beğenenler: Dharkan

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
discussioncontroller