Kingdom Come: Deliverance
mihmandarmihmandar
Üye
Bu tarz bir oyun lazımdı. Umarım vaadettiklerini karşılarlar.
matadorkaanmatadorkaan
Üye
inşallahhhh lülülülülülüül
tersadamtersadam
Üye

burda da youtube kanalları var. oyun içi görüntüler falan

https://www.youtube.com/channel/UCIqUdfkbYmCGM-YRmk28zCg/videos
tersadamtersadam
Üye
tersadamtersadam
Üye
BigbiG88
Üye
ah be
tek türk oyunumuz var adam gibi
onun da çakmasını yapmışlar
at ve kılıçın yeni oyunu bombastik olur inşaaalah
matadorkaanmatadorkaan
Üye
Benziyor diye, çakma demek haksızlık olur. Adamlar emek veriyor, hem oyunu tamamen kendileri yapıyorlar yani M&B'den birşey çalmadıkları için sorun yok.
TaxmanTaxman
Üye
şivalrinin grafiklisi olmuş
LostLost
Üye

UI'ı manyak yapmışlar yav; harita, envanter ekranı, yemek/uyku ihtiyacı, statlar falan hoş görünüyo(adamın oynadığı karakterin statları bok gibi dağıtılmış gerçi, 14 speech, 2 charisma var, kimseyi bi şeye ikna edemedi). combat ta fena görünmüyo; zorlayacak kesin, arada ses efektiyle yer değiştirmeleri falan hoş olmuş, göze batan eksiklikler de diyaloglar; animasyon eklememişler zaar, seslendirmeler zaten yer tutsun diyedir. bi de giysi clipping olayı göze batıyo

vadi gibi ağaçlarla kaplı ortadan ufak bi dere akan alana girdiğinde muhteşem göründü oyun, witcher'da bile görmedim böyle bi şey

önceden 50/50 bakıyodum ama artık güzel bi şey çıkacağına inancım baya arttı

Beğenenler: SmoKiNg ACE

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Lost dedi:

UI'ı manyak yapmışlar yav; harita, envanter ekranı, yemek/uyku ihtiyacı, statlar falan hoş görünüyo(adamın oynadığı karakterin statları bok gibi dağıtılmış gerçi, 14 speech, 2 charisma var, kimseyi bi şeye ikna edemedi). combat ta fena görünmüyo; zorlayacak kesin, arada ses efektiyle yer değiştirmeleri falan hoş olmuş, göze batan eksiklikler de diyaloglar; animasyon eklememişler zaar, seslendirmeler zaten yer tutsun diyedir. bi de giysi clipping olayı göze batıyo

vadi gibi ağaçlarla kaplı ortadan ufak bi dere akan alana girdiğinde muhteşem göründü oyun, witcher'da bile görmedim böyle bi şey

önceden 50/50 bakıyodum ama artık güzel bi şey çıkacağına inancım baya arttı

Baya güzel duruyor.

Halen yapım aşamasında olduğu için çok eleştiri yapamayacağım ama animasyonları geliştirmeleri lazım orası kesin.

discussioncontroller