Kingdom Come: Deliverance
LostLost
Üye
DeadPool90DeadPool90
Üye
Keşke Tps olsaydı bakış açısı yav.
Bu dövüş sistemiyle kalabalık savaşlar nasıl olur acaba
LostLost
Üye
teke tek veya bi kaç kişiye karşı iyi olsun da kalabalığa sonra bakarız

fps olması ekspıloreyşın açısından çogüzel
Orderabi
Üye
bu oyun ve mordhau en çok beklediğim iki oyun şuanda ya, umarım foslamaz.
SamsonSamson
Üye
Orderabi dedi:

bu oyun ve mordhau en çok beklediğim iki oyun şuanda ya, umarım foslamaz.

Foslayacak çünkü çöp bir oyun.

ERKEK ADAM Bannerlord bekler...
matadorkaanmatadorkaan
Üye
Samson dedi:

Bannerlord ile alakası olan bir oyun olmadığı için sorun yok. Her Orta Çağ temalı oyunun M&B ile karşılaştırılmasına katlanamıyorum. M&B farklı oyunlarda bulunan, strateji, yaşayan açık dünya, canlı ekonomi, roleplay ve Orta Çağ temalarını bir araya getirmeyi başarıp hem tek oyunculu hem çok oyunculu oynanabilen bir oyun olarak türünün tek örneği olmayı başarmışken KCD sadece birinci kişi orta çağ temalı bir rol yapma oyunu. Bu oyunu karşılaştırabileceğin başka birçok oyun varken M&B Bannerlord'u tema açısından yine sadece M&B serisinin önceki oyunlarıyla karşılaştırmak mümkün.

Belki sen bu yorumu trolüne yapmış olabilirsin ama ben genel olarak böyle düşünenlere fikrimi söylemek istedim, yani sana özel değil :). Hele For Honor'u karşılaştırıyorlardı Bannerlord ile, tam kanser...

Beğenenler: Artemis_Entreri

Artemis_EntreriArtemis_Entreri
Üye
Skyrim M&B'i döver :P
SamsonSamson
Üye

Samson dedi:

Bannerlord ile alakası olan bir oyun olmadığı için sorun yok. Her Orta Çağ temalı oyunun M&B ile karşılaştırılmasına katlanamıyorum. M&B farklı oyunlarda bulunan, strateji, yaşayan açık dünya, canlı ekonomi, roleplay ve Orta Çağ temalarını bir araya getirmeyi başarıp hem tek oyunculu hem çok oyunculu oynanabilen bir oyun olarak türünün tek örneği olmayı başarmışken KCD sadece birinci kişi orta çağ temalı bir rol yapma oyunu. Bu oyunu karşılaştırabileceğin başka birçok oyun varken M&B Bannerlord'u tema açısından yine sadece M&B serisinin önceki oyunlarıyla karşılaştırmak mümkün.

Belki sen bu yorumu trolüne yapmış olabilirsin ama ben genel olarak böyle düşünenlere fikrimi söylemek istedim, yani sana özel değil :). Hele For honor'u karşılaştırıyorlardı Bannerlord ile, tam kanser...

For Honor çöpler çöp bi oyundu. 1 ay oynanılıp ölecek demiştim ve haklı çıktım LMAOOO
matadorkaanmatadorkaan
Üye

Skyrim M&B'i döver :P

Skyrim'de strateji yok, yine karşılamıyor :)
TaxmanTaxman
Üye
yarın çıkıyor. denuvo yok.
discussioncontroller