Insurgency
erozbeyerozbey
Üye

Eroz sen üniversiteyi ne yaptın la? Bilgisayar müh. okuyordun dimi?

Yup Bulgaristan'da okuyordum.
TaxmanTaxman
Üye

süper mod yapmışlar

Beğenenler: Gun

GunGun
Üye
Ya Hak diyen bir versiyonunu yapsınlar alayım oyunu.
BonecrusherBonecrusher
Üye
of mod çok iyiymiş. sırf şunun için insurgency oynarım.
kurunca her serverda çalışıyor mu bu?
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
"Hunt" adlı geliştirme güncellemesi yayınlanmış ve yine tabii ücretsiz olarak. Panj adlı yeni harita, nade launchers, yeni bir co-op modu ve diğer modlarda yapılan bazı değişiklikler. Şu adamlara çok daha fazla destek verilmesi gerekiyor.

http://steamcommunity.com/games/insurgency/announcements/detail/252518907621426911
rubyredrubyred
Üye
yeni dlcyi toplaşıp bi oynayalım madem.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
1-2 gün içinde 2. güncelleme ile daha fazla şey eklenecekmiş galiba. Zaten anca 2 günde toparlanabilir millet :D
TaxmanTaxman
Üye

We've just pushed a build that will (hopefully) address issues with the statistics system for Linux servers. There's also a new 'stats' tag that you can enter into the server browser to ensure you are collecting stats. Also, your name in the Leaderboard will remain visible.

Other changes include updated nav mesh for Market and Buhriz to improve bot navigation, and fixed small issues in Panj and updated its nav mesh. HUD icons viewed through sights are improved.

We wanted to get out a new patch as soon as possible to address the stats issues many people have reported. Keep up the feedback, thanks!

Secondly, a big milestone reached today was hitting the #1 slot on the Top Sellers list! To us, it's like being a number one song on the Billboard charts, or having a book be at the top of the New York Times list. When we launched in January, we only hit #3 (since Rust and DayZ had recently also released).

Thanks to everyone who bought the game after trying it out. There were over 200,000 unique players during the weekend! The reviews continue to be overwhelmingly positive. It's great to know our hard work over several years is worthwhile.

Girelim artık şu oyuna yahu.

edit: şimdi girdim 2-3 haftalık aradan sonra, rank falan koymuşlar lan oyuna bf gibi, niye böyle bir şey yaptılar ki.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Rank eslesme icin konulmus galiba. lobby ve matchmaking olayi gerekiyordu.

Beğenenler: Taxman

erozbeyerozbey
Üye
Vay be. Bugün girdim oyuna. Çıktığı günden beri(mod hali) oynarım. Özellikle arkadaşlarımla oynayınca tam bir operasyon havası oluyordu. O günleri özledim.
discussioncontroller