Yeniden Başlayanlar
TanisTanis
Üye
Uzun zamandır oyuna girmek aklımdaydı ama fırsatım olmuyordu. Son ESO betası faciasından sonra bugün girmeye karar verdim. F2P oynanmayacak derecede kötü ama oyundaki yeni end game içeriği, tatmin edici gibi geldi. Bunun dışında oyuna hala yapılmakta olan eklenti paketleri varmış. Oyunu hala oynayan varsa, ondan da ayrıca bu konu hakkında bilgiler duymak beni ve pek çok kişiyi memnun edebilir. Hemde bu ölü forumu canlandırmış oluruz diye düşünüyorum. Umarım, birileri buraya bakıyordur.
TheodrienTheodrien
Mod
2 ay önce tekrar başladım. Tomb of Freedon Nadd'dayım.

İlk karakterim olan Theodrien'i 50lvl olmasına rağmen sildim, sıfırdan Caldrian ismiyle bir Commando yaptım. Al'per ismiyle bir Guardian, Liaranda ismiyle bir Scoundrel'e sahibim. Diğer karakterler ufak tefek olduklarından saymıyorum.
TanisTanis
Üye
Sadasd, ben karanlık taraftayım ya. Raktul adında 50 level Sith Sorcerer'ım var. Cab'le adında bir BH var. Karen adındada imperial agent karakterim var.
BiqBossBiqBoss
Üye
Uzun zamandır denemek istediğim bir oyundu bu güne kısmetmiş. Oyunun quest sistemi çok hoşuma gitti. Seçimleri sürekli Dark üzerine yapmıyorum daha çok Mass Effect'teki Renegade'e benzer şekilde yürütmeye çalışıyorum. Oyunun end game i ile ilgili bir fikrim yok eğer konuya uğrayan ve bilgisi olan biri varsa tavsiyele açığım.
TheodrienTheodrien
Mod
End game tarafında birçok operasyonlar ve flashpointler var. Ayrıca birçok faction ile reputation kasabiliyorsun günlük ve haftalık görevler ile. Bunların sonucunda yeni eşyalar, ünvanlar kazanabiliyorsun.
DarkorDarkor
Üye
Son çıkan Knights of the Fallen Empire eklentisi ve malum Episode 7 filminin gazıyla tekrar başladım. F2P olmasıyla populasyonu eskiye göre arttı oyunun. Son çıkan eklentiyi oynamadım ama şikayetci 1 yorum bile görmedim şimdiye kadar, herkes beğenmiş.

Tomb of Freedon Nadd serverındayım, oynamak isteyen olursa ekleyebilir. Şu sıralar kullandığım karakterler:

Labe'zel - Level 65 Sith Juggernaut
Selvale - Level 55 Vanguard
Mordog - Level 55 Mercenary
Jeneatte - Level 50 Sniper
Zo'ya - Level 35 Jedi Sage
Dark'or - Level 20 Jedi Sentinel

Beğenenler: Austernun

Type_TridoronType_Tridoron
Üye
MAŞALLAH!!!!!
Tycrus - LvL 1(ya da 18) Sith Warrior... ama Haziranda geleceğim muhtemelen... :(
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
tekrar yüklüyorum.

Beğenenler: Austernun

AusternunAusternun
Üye
Oyuna geri dönenlerdenim Knights of the Fallen Empire eklentisi için döndüm ve mükemmel olmuş daha çok single player gibi yapmışlar yada şu anlık öyle story çok güzel ve daha çıkmayan parçaları var devamı olucak buda heycan verici bişey
Tomb of freedon nadd serverındayım
Austernun 56 oparetive healer
Austernuns 25 mercenary healer
oyunu ilk çıktığında alıp çok kez ve uzun süreli bırakmak zorunda kaldğım için bu durumda karakterler pve tercihim ama pvp de oynuyorum arada beklerim ekleyin bir guild kurmayı planlıyorum bu ara türk guildi olsun isterim yabancılarla anlaşmak zor oluyor :D kurunca adını postlarım gelmek isteyenleri beklerim güzel ve eğlenceli bir ortam olur.
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
sith warrior yaptım.
şimdide jedi knight ya da imperial agent yapmayı düşünüyorum.
trooper ya da sith sorcererda yapabilirim.
DemifiendDemifiend
Üye
Jk, ia, sw oyna diğerlerini oynamasan da olur. Sıkılırsın zaten. arada 12x exp etkinliği yapıyorlar, sadece ana görevleri yapmak yetiyor, o zaman oynarsın. Bu arada ia'yı mutlaka kadın oyna.
discussioncontroller