Yeniden Başlayanlar
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
tamam
DarkorDarkor
Üye
dün aksam smuggler actim. ia gibi iyidir belki dedim tam varoş kezban gibi konusuyor hemen sildim.
Üye
ia trooperın empire versyonu.
DemifiendDemifiend
Üye
Alakası yok aslında. Trooper tam askerken bunda bildiğin casusluk/ajanlık filmlerinden her şey var hikayesel olarak. Oynanış yönünden de alt sınıfları diğer sınıflara benzemiyor.
AusternunAusternun
Üye
smuggler ia ile aynı bh ile de trooper aynı oluyor

Beğenenler: keldorn_thepaladin, Darkor

Üye
ben smugglerla bounty hunterın konumu aynı olarak gördüm.
yoksa tabiiki ağır armor trooperla iayi karşılaştırmak abes olur
DarkorDarkor
Üye
bh ve smuggler empire ve republic'i takmıyor aslında, ikiside paraya bakıyor. şartlar gerektirdiği için bu organizasyonlara katkı vermek durumunda kalıyorlar, karşılığını alarak tabi. O yüzden bounty hunter hikayesini hiç beğenmedim zaten. Halbuki 4 sene önce inanılmaz bir hype ile bh açmıştım. Imperial agent ve trooper ise empire ve republic için canlarını vermeye hazır.

Cipher Nine efsane o ayrı.

Beğenenler: Austernun

Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Sith Warrior ve Inquisitor olan yerde Agent nasıl eşitmişler gibi davranabiliyor yaw...

Voice Chat, muhabbet isteyen damlayabilir.
https://discord.gg/0ifidalqRD6HvEcC
DarkorDarkor
Üye
Son expensionda Chapter 6'dayım. Şu ana kadar gayet eğlenceliydi fakat bildiğiniz singleplayer KOTOR tarzı ilerliyor. İleride ne olur bilmiyorum ama şimdilik ana hikayedeki korkulası Sith Lordu halimden eser yok ve yeni mürettebatı pek sevemedim.
DemifiendDemifiend
Üye
Oyunun kimlik bunalımını iyice single player'a yaklaştırarak çözmeye çelışıyorlar zaten. Yakında online özellikleri kaldırıyoruz, alın bütün oyunu açık dünya single player oynayın derlerse şaşırmam.
discussioncontroller