13 Temmuz '14 Metallica İstanbul Konseri
BenjaminBenjamin
Üye
kurtkapan dedi:

Benjamin dedi:

Yazık olmuş valla. Big Four değil de Rammstein çıkartıp koymuştu masaya adeta. Şaka maka 4 sene olmuş : /

Yani şu hissi bana verebilecek başka bir konser izleyebileceğimi düşünmüyorum.

Muazzamdı ya tekrar gelsinler < 3

tüm konseri açtım tekrar dinliyom şu an. ULAN BE RAMMSTEIN. Bİ DÜNYA TURNESİ HADİ BE

rockncoke'a metalciler gelmesin ya. rockncoke'a kasabian, foo fighters gelsin. başka türlü gelmeleri zor : ((

metal konserlerimiz ayrı.

Aynen hepsinin yeri var. Motörhead geldiği zaman pis metalciler bütün ortamı berbat etmişti doğrusu.

AC/DC gelmesin abi Rock'n Coke'a.. Bilete kombineye 1500 lira vermek istemem açıkçası
BenjaminBenjamin
Üye
Ayrıca LIFAD muhabbetine bir çok şarkıyı çalmadı Rammstein. Amerika, Engel, Mein Teil, Mein Herz Brennt, Rosenrot, Mutter vs gibi şarkıları dinleyememek aar üzmüştü.
ReyJeyReyJey
Üye
motörhead heavy'nin atasıdır tabi metalciler olacak.

LIFAD albüm değil mi, setlistle ne ilgisi var?
BenjaminBenjamin
Üye
İşte Rock'n Coke'a gelmeselerdi iyiydi diyorum : /

Sadece o albümden 9 şarkı çaldıklarından bir sürü eski şarkıyı çalmadılar. Çünkü LIFAD turnesine çıkmışlardı.

Açılış her ne kadar iyi olsa da Rammlied şarkısı Rammstein parçasına nazaran baya zayıf bir parça.

Beğenenler: kurtkapan

LovermanLoverman
Üye
Şimdi buraya bulabildiğim bir kaç tane kaliteli çekimi koyayım da belki dinlemek istersiniz.

Spoiler:
METALLICA LOVES ISTANBUL diye vurgulu söylem buradaymış, zaten toplarla falan nasıl kopuyor millet görebilirsiniz. : ) Bu adam kadar iyi OH YEAH diyen birini tanımıyorum bu arada : D Neyse şu Metallica ! LOVES ! İSTANBUL için bile dinlenebilir bi kayıt olmuş:

+
seek & destroy yine ama başında konuşma var:

BUYRUN ORION

JAMES'in çalmak istemediği Battery :/ LAN ADAMA ZORLA ÇALDIRDILAR BE! Neyse şarkıda o da kendinden geçti ARE YOU ALIVE falan.

Unforgiven

NEM + Kirk solo

NEM (solo yok)

Master of Puppets & Creeping Death

THE MEMORY REMAINS

Sanitarium

ONE

Sad But True ve SOMA : )

TURN THE PAGE

ENTER SANDMAN

LovermanLoverman
Üye
Bu da kendi kaydım, 2 tane daha ekleyeceğim ama çok zor upload etmek. :3

LovermanLoverman
Üye
Bi kayıt daha yükledims.

ReyJeyReyJey
Üye
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Kasmanın alemi yok:

Beğenenler: Qktay

DarkSoul47DarkSoul47
Üye
ReyJey dedi:

o zaman giremiyodum ben kendi başıma, en dandik günde gidip accept dinlemistim biraz anca:(

En dandik dedigin gunde Volbeat vardi -ki interaktif acidan en iyi oldugum konserdi, adrese teslim pena aldigim tek konserdi ve volbeat'ten sonra bira almaya gittigimde hatun bulmustum, guzel anilar. Her neyse B4'ten sonra en cok istedigim Volbeat'ti sirf o yuzden dandik dedirtmem.

discussioncontroller