Star Citizen
RidygoRidygo
Üye
RedBeard dedi:

çıksa bile

Bu saatten sonra çıkmazsa da bekleyenleri buga girer artık :D
Death6Death6
Üye
Ridygo dedi:

RedBeard dedi:

çıksa bile

Bu saatten sonra çıkmazsa da bekleyenleri buga girer artık :D

Ahashahahashsadhsad. Çıksa bile bugfest nerden çıktı? Nasıl bi mantık :D

RedBeardRedBeard
Üye
Böyle bir oyun olamaz diye bakıyorum hala, hayal gibi duruyor yahu. :D
TanisTanis
Üye
@RedBeard Bugfest konusuna katılıyorum. Oyunun çapından dolayı çok hata gözden kaçacaktır. Önemli olan konu, yapımcının bu bugları en kısa sürede düzeltmesi. : D

Beğenenler: RedBeard

DharkanDharkan
Üye
Multisi trader'lar için grief-fest olacak gibi geliyor şimdiden.
Death6Death6
Üye
Ahahahahahahah

image

Beğenenler: RedBeard

Death6Death6
Üye
Star Citizen Topluluğu cidden bir başka. Ben 2012'den beri topluluk içinde aktif olarak yer alıyorum.

Bu videoda aslında sadece bir oyun olmadığını ve arkasındaki büyük topluluktan oluştuğunu özetliyor. İzlemenizi tavsiye ederim.

DharkanDharkan
Üye
Bayağı kanser bir topluluk evet. Oyunu pohpohlamayı bıraktığın anda üzerine çullanıyorlar
Death6Death6
Üye
Dharkan dedi:

Bayağı kanser bir topluluk evet. Oyunu pohpohlamayı bıraktığın anda üzerine çullanıyorlar

Kendi kafanda yaratmışsın azcık. Tartışma argümanların iyi olduğu sürece ne dersen de. Kimse seni oyunu övmeye zorlamıyor. Çoğu insan ama oyun hakkında iki gram bilgiye sahip olmadan konuşuyor. Sıkıntı burda. Projeyi bilmekle uzaktan laf atmak arasında farklar var. Gel bana şu şu mekanikler ve şu şu olaylar şu yüzden iyi değil ve bu yüzden çalışmıyor de ve temelli tartışma yarat. Asıl tartışma öyle olur ve SC topluluğunun heryerinde bu tarz derin tartışmalar var.

Star Citizen Reddit ve Forumları buna çok iyi örnek millet sayfalarca tez gibi analiz ve cevap yazıyorlar. Çünkü ciddi tartışmalar. Bilgi üzerine.

Death6Death6
Üye
Bir sürü soruyu cevaplayan bir Soru Cevap yayınlandı. Stüdyo liderlerinin çoğu bir arada.

discussioncontroller