Star Citizen
RidygoRidygo
Üye
@Death6

Oyunlara gunde 1-2 saat ayirabilen kisiler icin sundugu bir sey var mi? Casual tarafi var mi yani?

Ben cok onceden demo gibi bisey indirmistim ama gemiyi bir turlu kaldiramamistim. Kokpit muazzam detayliydi.

Demek istedigim, oynamiyor oldugum sure icerisinde de gercek zamanli ilerleyen bir sistem var mi? Madencilik vs gibi seyleri farmlanmasi icin birakip 1 gun sonra gelip madeni alabiliyor muyum mesela?
Hantoa
Üye
Ridygo dedi:

@Death6

Oyunlara gunde 1-2 saat ayirabilen kisiler icin sundugu bir sey var mi? Casual tarafi var mi yani?

Ben cok onceden demo gibi bisey indirmistim ama gemiyi bir turlu kaldiramamistim. Kokpit muazzam detayliydi.

Demek istedigim, oynamiyor oldugum sure icerisinde de gercek zamanli ilerleyen bir sistem var mi? Madencilik vs gibi seyleri farmlanmasi icin birakip 1 gun sonra gelip madeni alabiliyor muyum mesela?

Oyun bir simülasyon oyunu yanı oyunda ben bilgisayarı açık bırakayım benim karakter madencilik yapsın tarzı bir durum söz konusu değil. Ancak oyunu günde 1-2 saat oynuyarakta istedğinizi yapabilirsiniz.

Oyunda level sistemi yok yani herşey kişinin becerisi ile alakalı. Oyunda NPC işçi kirilayarak büyük yani birden fazla mürettebat ile kullanılabilen gemileri kullanabilirsiniz. Ama ben gemiyi NPC lere veriyim ben yokken çalışsınlar diye bir durum yok. Yani siz oyunda iken görevlerini yapıyorlar siz çıkınca onlarda çıkmış oluyor.

Oyunun sizlere sunduğu evren çok geniş gerçek bir güneş sisteminde uçmanızı sağlıyor ki bu bir hayal deil 3.0 yaması ile birlikte bunu birebir deneyimleyebilirsiniz. Oyun hala Alfa aşamasında ancak 5-10 sistem (güneş sistemi) aşamasına gelindiğinde Beta ya geçecek buda 3 bana göre en fazla 3 sene gibi bir süre zarfında gerçekleşecektir.

Oyunun single player olarak oynalılan bölümü ise 2019 yada 2020 de elimizde olacak. Aklınıza gelen grafikler eskimezmi sorusuna direk cevap vereyim. Bu oyunda böyle birşey söz konusu deil çünkü yapımcı RSI devamlğı olarak grafikleri güncelliyor ki oyundaki grafikler diğer oyunların sinematikleri durumunda.

Geminizi hareket ettirememe konusuna gelince öncelikle kumanda tuşlarına bir göz atmanızı tavsiye ederim yada türkçe olarak
eğitim videoları yada oyun ile ilgili gerek güncel bilgilerin bulunduğu gerekse oynanaış videolarının bulunduğu youtube kanalları ve türkçe içerik bulabileceğiniz siteler mevcut.

iyi oyunlar.
FaironFairon
Üye

Oyunun sizlere sunduğu evren çok geniş gerçek bir güneş sisteminde uçmanızı sağlıyor ki bu bir hayal deil 3.0 yaması ile birlikte bunu birebir deneyimleyebilirsiniz. Oyun hala Alfa aşamasında ancak 5-10 sistem (güneş sistemi) aşamasına gelindiğinde Beta ya geçecek buda 3 bana göre en fazla 3 sene gibi bir süre zarfında gerçekleşecektir.

Elite'de gerçek Samanyolu Galaksisi'nde uçtuğumuzu düşünürsek evet hayal değil, ama artık öyle çok büyük bir vaat de değil bu.

UnicornKnightUnicornKnight
Üye
mmmmmmmmm Chrisciğim 3 yıl daha inek sağar gibi sağacak öyleyse, tek rakibi Jet Fadıl. ^_^

Beğenenler: berduş

veeverveever
Üye
bu oyun HALA mı çıkmadı?
502502
Üye
Balık tutma, dekatlon, bilardo ve bisikletle gazete dağıtma gibi mini oyunlar eklenecek ve oyun 6 yılcık daha gecikecek FEATURECREEP
discussioncontroller