Batman: Arkham Knight
FeylingFeyling
Üye

Flash lazım Flash.

İptal edilen Flash oyununda çok iyi fikirler vardı oradan yürürlerse güzel olur. Yapımcısı çöptü fakat, hakkaten Arkham serisiyle TPS oyunlarına kattıkları özellikleri biraz kenarda dinlendirip yeni oynanışlar geliştirmeliler.

Nemesis sistemi Batman ve çeteli villian'lara yakışabilir ama henchman'den boss'a minik minik çıkmakla uğraşmayıp direkt boss'unu pataklayan Batman için gerek var mı hakkaten?

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Kulislerde dönen dedikoduya göre, Rocksteady Daredevil oyunu üzerinde çalışıyormuş. İnşallah doğrudur.
__skytalker____skytalker__
Üye
Ne kadar farklı yapabilirler bilemedim.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
ekrani simsiyah yapsalar yeter :)

Beğenenler: sithari, Caturday, rubyred, Samson, Corax

MuhallebiMuhallebi
Üye
İnternetteki olumsuz yorumlar yüzünden oyunun çok çöp olacağını düşünüyodum ve o yüzden hiç oynamaya tenezzül etmemiştim. Hata etmişim biraz.

Diğer Arkham oyunlarından geri kalıyor tabii ama yine de oyun hiç fena değilmiş. Aralarındaki en kötüsü de olsa yine de Arkham serisinin çizgisinde.

Bi Arkham City'deki hikaye progress'ine bakıyorum bir Arkham Knight'ın ve gerçekten bu konuda arada uçurum var. Ana hikayesi büyük bir hayal kırıklığıydı cidden. Arkham Knight'ın kimliği oyun boyunca "lütfen o olmasın ya" dediğim herif çıktı. Güya orijinal villian yapmışlardı oyun için, fena çöpe gitti. Scarecrow da çok meh idi.

Batmobile'e de o kadar gıcık olmadım. Kullanması zevkliydi işte. 1-2 gereksiz yerde zorlanması dışında iyi yedirilmiş bence oyuna.

Ha bir de oyunda boss fight yoktu. Bunun yokluğuna gerçekten zerre anlam veremedim. Nasıl olmaz aklım almadı.

Bunlar dışında da pek bir eksisi yoktu bence bildiğimiz sevdiğimiz Arkham gameplay'i. Hatta üzerine doğal olarak 3-5 yeni mekanik de eklenmiş gayet güzel akıyordu.

Müziksel olarak diğer oyunların kalitesinden bir adım geri kalmıyordu ve sinematik olarak diğer oyunlardan bile üstündü.

Diğer Arkham oyunları 9 ise bu oyun da helalinden 8 valla.
tolga_pctolga_pc
Üye
Yep. Oyunun dayak yiyebileceği tek nokta ''bir zamanlar'' yaşadığı optimizasyon sorunları. Onlar da yok şimdi, gayet batman gibi batman. Aralarındaki en kötü mevzuuna pek katılmıyorum, Origins'i sıkıntıdan bitiremedim ben, aar bayık oyundu.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Origins bu oyunu gömer.

Beğenenler: rubyred

AK_LampardAK_Lampard
Üye
Origins'in bosslar harici bir olayı yok hatta öncekilere göre epey kötü oyun.
__skytalker____skytalker__
Üye
Origins'in daha kötü olan tek yanı içerik. Şehri düzgün dolduramayıp yan görevleri de biraz bayık yapmışlardı. Öbür türlü gayet de iyiydi oyun.

Beğenenler: Eddard Stark

veeverveever
Üye
Aynı kabağı yemeyi Arkham City'den sonra bırakmanız lazımdı beyler.

Beğenenler: Corax, Dharkan

discussioncontroller