Batman: Arkham Knight
Eddard StarkEddard Stark
Üye
ana hikayesi beni en çok bağlayan originsti diye hatırlıyorum

tabii skyın dediğiyle direkt bağlantılı olabilir, yan hikayeler ilgi çekici değildi, haritada yapacak bir şey yoktu dolayısıyla ana hikayeye odaklanmıştım o da hafif kalbur üstü olunca böyle etki bırakmış olabilir.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
montreal origins'i yapmamış mıydı? çöpe gider, inş yanlıştır.

Beğenenler: AK_Lampard

__skytalker____skytalker__
Üye
Mis gibi oyundu. Rocksteady tank simülatörü yaptı da ne oldu.

Beğenenler: MAVİSAKAL, Taxman, rubyred

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Boss dövüşleri nefisti.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
origins iğrenç bir oyun, yaptığım her harekette hissettim yapımcının arkham serisinin mekaniklerini 0 (sıfır) anladığını. Bir rerun yapayım dedim kanser oldum adeta, ana hikayeyi bitirip bıraktım direkt. Hatırladığımdan da kötüymüş.
Arkham Knight'ı henüz oynamadım ama eminim ki her şeyiyle daha iyi bir oyundur.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Boss dövüşleri harici epey hayal kırıklığıydı yau AO. AK da öyle olağanüstü değildi ama atmosfer ve karakterlerin işlenişi olarak orijinleri tokat manyağı yapar.
__skytalker____skytalker__
Üye
Lan mekanikler aynı nesini hissettin. Kendini şartlamışın yine kendi kendine tribe giriyon.

Yan görevlerin City kadar iyi olmaması dışında bir sorunu yoktu oyunun gereksiz tribe girmeyin sırf yapımcısı farklı diye. Aynı Bioshock 2'ye laf edip KENLEVİİİİİİNNNNN diye ağlayanlar gibisiniz.

Beğenenler: rubyred

tolga_pctolga_pc
Üye
Oyun Arkham City'nin o kadar yavan bir versiyonu gibi hissettiriyordu ki, habersizce önüme iki oyunu koysalar Origins daha önce çıkan oyun derdim. Şaşırtıcı derecede çakma duruyordu Origins. Bunu tee ilk çıktığında direkt indirip oynayan biri olarak söylüyorum, şartlama falan da yok hani.

Beğenenler: CombiningPerson

Orderabi
Üye
son batmwn oyunları çöp
discussioncontroller