RikudouSenninRikudouSennin
Üye
ben evet diyorum.
HOXHOX
Üye
benim anladığım;

oyunun vadettiği şeyleri tamamiyle sunamayacağını düşünüp derin endişe etmişin, fakat oynadıktan sonra oyun sana adeta şapka çıkarttığı için haksız olduğunu kabul etmen gerektiğini anlamışın. bu ise tükürdüğünü yalama manifeston. böyle şeyler olabilir.

onlineda iyi eğlenceler.
Nuvole BiancheNuvole Bianche
Üye
Hox'un söylediklerine ek olarak, Ridygo'nun forumda kendisine karşı takınıldığını düşündüğü GTA V orijinli tavırdan bi nebze rahatsız olup böyle bi başlık açma ihtiyacı hissetmesi de söz konusu olabilir. Lakin bence forumu bu kadar ciddiye almasına hiç gerek yok, eğer böyle bi hissiyat içinde ise tabi.
acdervisacdervis
Mod
/thread
HOXHOX
Üye
Alpharius dedi:

bu adam da kimmiş diye araştırdım biraz, en kayda değer videolarından sonra bi de pipisini gösterdiği videoyu gördüm. saat de 03:52 olmuş ben napayım yatayım artık o zaman.

hebelehoohebelehoo
Üye
Neler olmuş burada hiçbirşey anlamadım. Ridygo ekşisözlükten bütün entrylerini de alıp giden yazarlar gibi gitmiş, böyle bir imkanımız olduğunu bile bilmiyordum ahahaha.

Beğenenler: Baueltz

MatrimCauthonMatrimCauthon
Üye
Mevzu ne. Yine konsolculara mı laf soktu ince ince?
SwooshSwoosh
Üye
valla biz de anlamadık kardeş
sultan ısultan ı
Üye
hep
konsol lobisinin işi bunlar
..
aztek
Üye
Açıklama yazmıştı da sildi. Her konuda GTA 5i yerin dibine soktu diyorsunuz, alın postlarım, bakın bakalım hater mıyım değil miyim dediydi açıklamada. Niye sildi anlamadım.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller