Galactic Strongholds
TheodrienTheodrien
Mod
Oyuncuların ev sahibi olabilecekleri ve evlerini dekore edebilecekleri bir ek paket geliyor.

Ayrıca guild olarak da bir flagship sahibi olabiliyormuşuz.Paket Ağustos'ta resmi olarak çıkacak ancak aylık ödeme yapanlar için 24 Haziran'da erken erişim hakkı olacak. Cumhuriyet tarafı Coruscant'ta, İmparatorluk tarafı da Dromund Kaas'da ev sahibi olabilecek. Ayrıca her iki taraf da Nar Shaddaa'da ev alabilecek.

Aylık ödeme yapanlar erken erişim kapsamında Nar Shaddaa'daki eve ve 3 adet ekstra aktif edilmiş odalara ücretsiz sahip olacak. Bunun değeri toplam oyun içi 1.5milyon krediymiş. Buradan anlaşılacağı üzere, aynı inventory ve bankamızda olduğu gibi, ekstra odaları açmak için ekstra para vereceğiz.

Tüm detaylı bilgiler: http://www.starwarstheoldrepublic.com/galactic-strongholds

Şahsi fikrim olarak, eğer gerçekten güzel oturtabilirlerse zevkli olacaktır. Benim tek merak ettiğim, evler tekil olarak mı yoksa birçok evin yer aldığı bölge olarak mı instance şeklinde olacak? Örneğin LotRO'da, mahalle olarak ayrılıyordu instance'lar, her mahallede birçok küçük, orta ve büyük guild evleri bulunuyordu. Diğer oyuncuların evlerinin önünden geçerken, bahçelerindeki trophy'leri falan görebiliyorduk.

Eğer tekil tekil olacaksa, yani diğer kişlerin evlerine bakamayacaksak, kötü olabilir. Burada lotro'daki gibi bir mahalle yapamayacaklarından, büyük bir bina yapıp, her daireye oyuncular yerleşebilir. Ama tahminim böyle olmayacak gibi. Bekleyip görelim detayları.
discussioncontroller