30 Mart 2014 Yerel Seçimleri
bdsm
Üye
edit
kurtkapankurtkapan
Üye
amcamlar da mı ilkesiz lavır kardeş :/

Spoiler:
image
bdsm
Üye
Bir bedeni kanserden kurtarmak için ilkeleri geçici olarak bir yana koymak neden ilkesizlik olsun ki. Kemoterapi sırasında benim ilkem var kafama göre ilaç kullanayım içkimi içeyim diyemezsin... Kanser söküldükten sonra içkini de içersin istediğini de yaparsın.
LovermanLoverman
Üye
Geçici olarak ilke kenara koymak diye bir şey yok.

Ya ilken vardır ya yoktur.

Kaldı ki ben "kürdüm ama mph'ye verdim" - kürtler elbette mhp'ye verebilir ama oradaki imayı düşündüğümüzde, sadece komik.

Ayrıca içki içip içmemekle, taban tabana, omurgandan itibaren zıt olduğun ülkücülük hareketine 4-5 yıllık ülkeyi devretmek * (belediye devreden onu da yapar) arasında dağlar kadar fark var.
hebelehoohebelehoo
Üye
Lover niye hala batı demokrasilerinden birindeymişsin gibi davranıyorsun?
kurtkapankurtkapan
Üye
eh, tüm kürtlerin 21. yüzyılda kendi ülkelerini kurmak için iç savaş çıkarmak isteyeceklerini iddia ediyorsa birileri, "kürtler kötüdür." diyen adam haklı olmuştur?

şükür ki böyle değil.

Beğenenler: Trajengya

JerryJerry
Üye
Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgesindeki Chp'liler kime oy veriyor?

Bi cevap verin bakalım : )

Ek; Bugün Akp'ye oy verenler de 2002 öncesinde kime oy veriyormuş acaba?

Ek2; Melih Gökçek kaç parti değiştirmiş? Kaç defa siyasi duruşunda değişiklik olmuş.

Ek3; Milli görüşçüler nerede? Ne oldu da hepsi kapitalistin allahı oldu böyle...

Ek4; Kürtler İstanbul'da veya İzmir'de kime, doğu bölgelerinde kime oy vermişler?

Beğenenler: rubyred

AlphariusAlpharius
Üye
hüda par mı
LovermanLoverman
Üye
hebelehoo dedi:

demokrasiler ortak düşman belirleyip günü kurtararak kurulmuyor

eğer şunları gönderelim gerisine bakarız kafası tutsaydı zaten askeri darbelerden sonra ortaya çıkan koalisyonlar/hükümetler falan tıkır tıkır işlerdi

Geass
Üye
Loverman dedi:

hebelehoo dedi:

demokrasiler ortak düşman belirleyip günü kurtararak kurulmuyor

eğer şunları gönderelim gerisine bakarız kafası tutsaydı zaten askeri darbelerden sonra ortaya çıkan koalisyonlar/hükümetler falan tıkır tıkır işlerdi

O hükümetlerdeki insanlar ile şu an "tatava yapma bas geç" diyen insanların kafa yapılarının aynı olduğunu düşünmüyorum. Darbe olsa da onların içinde hep bir partizanlık vardı. Oysa 80'den sonraki nesil "Özal kuşağı" 60'lar 70'lerdeki gibi değiller. Onlara göre bildiğin apolitik insanlarız. Kurulan koalisyonlar siyasi görüş temelinden daha çok insani değerler üzerinde oluyor. En büyük örneği Mansur Yavaş. Kalıplaşmış bir siyasi jargon kullanmadan gayette insanları etrafında toplayabiliyor.

Bu yüzden Akp giderse yerine gelecek koalisyonun geçmişteki örneklerine benzemeyeceğini düşünüyorum. Benzemez diye umuyorum.

discussioncontroller