30 Mart 2014 Yerel Seçimleri
Mister NoseMister Nose
Üye
Jerry dedi:

Nose, sen bundan sonra hep ciddi yaz.

Abi bütün gün ciddi olmak zorundayım zaten. Gelip burda iki saçmalıyorduk artık onu yapacak enerji bile bırakmadı bu herifler. Her sabah bunlardan biri de yanıma geliyor iyice tırlatıyorum. akepe böyle iyi şöyle iyi, ezilenlerin sesi vs diye ötüyor herif, sonra youtube üzerinden kaçırdığı boktan diziyi izlemek isteyip siteye giremeyince diyorum ki dank eder, yok etmiyor.

Bardağın dolu tarafını görmeye gayret ediyorum. Tamam bunlar açıkça intikam siyaseti güdüyorlar lakin akp gerçekten ezilen tarafın sesi mi oldu diye düşünüyorum, o da yok. Bu herifler sosyal kazanımlarının altına dinamiti döşüyor. Ekonomik anlamda da bir kazanımın yok. Yahu ortalık taşeron işçi kaynıyor, bu adamlar her sene sonunda işsiz kalıyorlar. Tazminat alamıyorlar, saatlerce haksız yere çalışıyorlar. Kör topal bir sosyal devlet yapımız vardı o gitti gidecek. Biraz hukuk vardı artık yok. Demokrasi zaten çoktan uçup gitti. Geçenlerde biri yazmıştı ''akp insanları o kadar sağa çekti ki artık mhp bile solda kaldı'' diye.

Söyleyecek çok şey var lakin işe dönmem lazım.

Beğenenler: ryuuk

Golden Eagle
Üye
Ağrı'da akp rekora koşuyor. Kazanana kadar itiraz edecekler sanırım.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Twitter ve Youtube yasaklandığında yanıma gelip "eki eki, sen girebiliyormuşsun, bize de öğretsene" dediklerinde "gidin Tayyip amcanız öğretsin size" dedim. Demeyede devam edeceğim. Yasağa savununlara bundan sonra yardım etmek yok. İtaat etsinler mk, banane. Hatta AKP'ye oy verip, sonrada ağlayanlarıda dinleyemeceğim. "Hakettiniz lan bunları" deyip arkamı dönüp gideceğim.

Beğenenler: Trajengya

TrajengyaTrajengya
Üye
AKAPE'nin Cumhurbaşkanı adayı Tayyipmiş =D
Golden Eagle
Üye
CHP'nin itirazı Ankara İl Seçim Kurulu'nda reddedilmiş.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/26153818.asp
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Golden Eagle
Üye
Ankara'dan sonra Antalya'dan da red aldı. Antalya'da 29 itirazda bulunmuş ve hepsi rededdilmiş. Ayı bari bir tanesini kabul ette yalandan tarafsızız dersin.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
image
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
O gerçek hesap değildi diye hatırlıyorum. Bir de oyları CHP'nin kaç saydığının bir önemi yok zaten. Zor CHP'nin Ankara'yı alması.
darkprensdarkprens
Üye
Evet gercek hesap degil _ var yaninda
discussioncontroller