30 Mart 2014 Yerel Seçimleri
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Amma çok fake hesap açıyorlar adamın adına. Pfff.
Geass
Üye
Melih almış mazbatayı. :(
LovermanLoverman
Üye
Antalyada fark %4 be hacılar. Öyle kolay kolay erimez ki.

Bir ara size eski başkanın çılgın procelerini anlatayım muhabbeti dönerse.

Antalyada elektrik bedava olacak deyip güneş enerjisi ile çalışan evler olacaktı şehrin her yerinde. Sonra ben sadece muhtar evleri dedim dedi, sonra bir prototip ev yaptılar yemedi, kendisini 40 yılda amorti ediyor çıktı sistem vs.

100 bin işe alım yapacağım dedi, sonra 100bin demedim 10 bin dedim dedi, ondan sonra 10bin demedim bin dedim dedi falan. Bitmiyor yani böyle laf çevirmeleri.

Tatmin olmayan olursa iyice örneklendiririm. Hoca hocalığına yakışmadı. Artık partililiği yapmamak lazım Antalya üstünden. Çok hayırlı oldu, çok güzel oldu. İlla kızacaksak niye tekrar aday gösterildi ona bakmak lazım. Akp Antalyayı kazanmadı çünkü, CHP kötü belediyecilikten kaybetti.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Söylem tutarsızlığında Erdoğan'ın belediyeci versiyonuymuş anlattığın gibiyse adam. Zaten Antalyalı birkaç arkadaşım da sevmediklerini söylüyordu -ki CHP Antalya vekilinin de seçim sonrası söyledikleri de var. CHP aynı hatayı Muğla'da da yapıyor ve sevilmeyen, icraatları yetersiz görülen Osman Gürün dönemlerdir aday gösteriliyor. Sadece Atatürk kalkanıyla alabildiği bir oy CHP'ye burada yeterli geliyor şimdilik, gerçi Gürün sadece merkez ilçe belediye başkanıydı şimdi BŞB başına geçti. Bu sefer daha farklı bir yönetim sergileyebilir mi göreceğiz. Öte yandan AKP adayı zaten bizim rektördü. Şahane bir adam, kampüse 2 yılda gayet iyi hizmetler getirdi ancak partiden dolayı olmadı. Oysa çok keskin bir ideolojik sınırları yoktur diye düşünüyorum Mansur Harmandar'ın. Belki rektörlüğü yakmamak için CHP'den uzak durmuştur ama benim fikrim CHP'nin ona teklif dahi götürmediği yönünde. Kişiliği ve icraatlarıyla düzgün bir başkan olabilirdi, olamadı.

Vallahi Ak belediyecilik anlayışı inşaat belediyeciliği kıvamında oluyor genelde o faktör de var. Muğla'ya gelmedikleri sürece sıkıntı etmem ancak Muğla'ya da bir sonraki seçimde falan gelirlerse şayet doğal dokunun bozulacağına eminim. Ha gidip Marmaris, Fethiye kazanmaları falan da umurumda olmaz, zaten oralarda doğallık namına pek bir şey kalmadı ancak Datça, Menteşe, Ula, Gökova civarlarına yaklaşmamaları herkesin yararına olacaktır.
Golden Eagle
Üye
İdris Naim twitterdan bombaları patlatmış sonrada hacklenmiş hesabı

Spoiler:
image

Ek: Hesap onun değilmiş diyorlar ama i.melih ile dmlerini paylaşmış.
bdsm
Üye

İdris Naim twitterdan bombaları patlatmış sonrada hacklenmiş hesabı

Spoiler:
image

Ek: Hesap onun değilmiş diyorlar ama i.melih ile dmlerini paylaşmış.

Fake hesap bu, kendisinin twitter adresi yok bildiğim kadarıyla.
thelegendman11thelegendman11
Üye
Loverman dedi:

Antalyada fark %4 be hacılar. Öyle kolay kolay erimez ki.

Fark %4 değil ki.İl genel meclisine baktın sandım ama orada da,belediye başkanlığı seçiminde de %1'den az fark

http://secim2014.hurriyet.com.tr/il/antalya-7

Ben AKP yerinde olsam tekrar sayım isterim akıllarda şüphe kalmaması için.Sadece AKP'nin kazandığı yerler için veya Antalya-Ankara için geçerli değil bu,az farkla kazanılan her yerde doğru olan tekrar sayım yapılması bence.Mesela Hatay'da da yeniden sayım yapılmalı bence,gerçi yapıldı zaten bildiğim kadarıyla.

Bir de Antalya'yı AKP'nin kazanmasına insanlar neden şaşırıyor onu da anlamıyorum.Çoğu kişinin ya büyükşehir yasasından ya da 2011 genel seçimi sonuçlarından haberi yok sanırım.2011'de Antalya'yı %6 farkla kazanan AKP'nin 2014'te de kazanması şaşırtıcı değil.Asıl şaşırtıcı olan insanların Antalya'yı CHP'nin kalesi olarak görmesi.

Şahsen İzmir'e bile CHP'nin kalesi diyemiyorum ben(2011'de sadece %5 farkla kazandı CHP.2002'den önceki seçimlerde merkez sağ partilerin üstünlüğünü hesaba katmasak bile yine de CHP'nin kalesi diyemeyiz).Bence bir yerin "kale" olarak adlandırılabilmesi için herhangi bir partinin en az %60 oy alması lazım oradan
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Ağrı'da seçim yenileniyormuş sayım 15 kez tekrar edildiği için.
Golden Eagle
Üye
AIHM'e kadar gidecek bu seçim

Beğenenler: Trajengya

XFire1994
Üye

Ağrı'da seçim yenileniyormuş sayım 15 kez tekrar edildiği için.

Oha. Böyle bir yüzsüzlük olabilir mi ya. Ankara'da "Kaybetmeye doyamıyorlar, hazmedemiyorlar" diyen yavşaklar bi de Ağrı hakkında yorum yapsa ya.

discussioncontroller