3-4 Ağustos İstanbul Rock Off Festivali
ReyJeyReyJey
Üye
Ülkemize ilk kez gelecek olan Amon Amarth ve Gojira gibi gruplara ev sahipliği yapan festival, aynı zamanda Megadeth ve W.A.S.P gibi iki ağır topu da ağırlayacak. Alt gruplar kesinleşmedi şu anda açıklanan 4 grup var, ileriki tarihlerde eklenecek gruplar olduğu söyleniyor. Yer olarak Küçükçiftlik Park seçilmiş, bilet fiyatları ise
genel giriş kombine: 125 TL
sahne önü kombine: 200TL

image
dodgerdodger
Üye
poster paint terk adeta.

Beğenenler: Relentless

kurtkapankurtkapan
Üye
amon amarth daha önce gelmişti sanki yaw? hatta 1den fazla
ReyJeyReyJey
Üye
hee evet gelmiş sanırım ben salladım onuasjsj
ReyJeyReyJey
Üye
2 gün yapılacak olan festival 3 güne çıkarıldı, 2 ağustosun headlinerı açıklanacak. motorhead deniliyor , kurban keserim.

http://turkgitar.net/index.php/haberler/item/874-rock-off-un-son-bombasi-belli-oldu
ReyJeyReyJey
Üye
bu arada tamamen açıklandı line-up. sanırım sonisphere 2010'dan sonraki en büyük festival olacak, küçükçiftlik olmasa iyiydi ama.

image
Gabriel Angelos
Üye
turisas çok iyiydi, bikaç arkadaş ile mosh pit başlattık ardından büyüdü ve kalabalıklaştı, ardından circle, wall falan yaptık
jorn çok sıkıcı geldi, belki sevmediğim içindir bilemiyorum
amon amarth tek kelimeyle efsaneydi. mjolniri yere vurup şarkıya başlamaları ise cidden muhteşemdi

tek sorun konser kültürü olmayan adamların gelip circleda millete vurup yumrukla diz atarak falan girmeleriydi, zaten bikaç kişinin kolu bacağı falan kırıldı, beyin kanaması bile geçirmiş biri

bugünde gojira ve megadeth için gideceğim galiba
SamsonSamson
Üye
Fuck-off reycey
discussioncontroller