Arms warrior lvl 90 hakkında
BonecrusherBonecrusher
Üye
WoW'da Arms Warrior noobuna neler tavsiye edersiniz? 1-2-3-4-5-1-2-3... şeklinde basarak DPS'lik yapmak mümkün mü? Eğer mümkünse hangi skilleri sıralamak lazım?
Ayrıca yeni karakter açıp lvl 90 boostundan yararlandım da, profession bosstlanmıyor muydu? illa onu mu kasıcağız?
matthdogmatthdog
Üye
Profu kendin kasman lazım. Arms warrior için,
http://www.icy-veins.com/arms-warrior-wow-pve-dps-rotation-cooldowns-abilities

Noxxic gibi değildir burası, dps rehberlerine güvenebilirsin, buradaki build ve rotasyonu izle. Gear seviyen arttığında single target dövüşler için Fury'e geçmen daha hayırlı olur min-max açısından, aoe için arms üstüne tanımam ama. Yalnız Fury alışması sene alan spec, baktın keybind sayısı, zamanlama falan kafayı yedirtecek; Arms da gitsen çok bir şey kaybedeceğini sanmıyorum.
GunGun
Üye
Raidlerde Armsı kullanmıyorlar abi yalnız genelde. Fury dps daha iyi mi scale oluyor nedir. Ben de tam bilmiyorum tabii. Ara sıra açıp oynadığım hala 90'a vardıramadığım bi prot warriorum var benim de.

Challenge Mode dungeonlar hariç bizim raid grubundaki warrior'ün arms kullandığını görmedim ben de. Belirteyim ayrıca.

Gun#2351. Abi şunu da ekleyiver oyun içinden dürterim seni.

Edit: Professionların boostlanması için 60 level üstü karakteri boostlaman gerekiyo. O zaman %280 flight, profession boost, bir de bir iki şey daha veriyorlardı ama şimdi hatırlayamıyorum.
matthdogmatthdog
Üye
Arms kullanılıyor kullanılmasına da, hc single target fightlara harbiden almazlar muhtemelen. Ha ne olur, Galakras gibi %90 aoe fightlarda kullanırsın, ona bir şey denmez.

Normal raid yapacaksan, sub rogue da oynasan çok geri düşmediğin sürece kimse ses çıkarmaz zaten.

Fury adamı delirtir bu arada, keybind mouse'unuz, oturup ciddi ciddi egzersiz yapacak vaktiniz ve şevkiniz yoksa bulaşmayın. Ki keyifli geçmiyor o zaman, stres atmaya hobi mi kasıyorsun iş mi yapıyorsun belli değil, boşuna uğraşmaya gerek yok yüzden.
GunGun
Üye
Hunter oynardım ben. Onlar kadar kanser sayıda keybind'ı olacağını düşünmüyorum ama göreceğiz artık benim warrior da outland barajını aşabilirse. Hoş prot akar ya, dps yapmayı bıraktım tümden. Glorious tank masterrace.
matthdogmatthdog
Üye
Tank manyak işi ya, öğreneyim diye gaza gelip gelip gözüm korkuyor.

Beğenenler: Bonecrusher

JerryJerry
Üye
Şu oyunun en kolay oynanan rolü tanktır bence.

Neredeyse tüm yük her zaman dps'lerin üzerinde olur ama insanların hep tanklıktan gözü korkuyor.

Eskiden heal ve tanklık çok zordu, kabul ama şuan değiller.
GunGun
Üye
Gözün korkuyorsa dk ile başla tanklamaya. Hayatımda daha rahatını görmedim. Death strike for the win. Monkun yanında oyuncak gibi çıktı vallaha.

Üste edit: Doğru diyorsun abi. Oynama açısından bi sıkıntısı yok zaten, tankın zorluğu - o da fight'a bağlı zaten - yok bossu şuraya çek, addler'i şuraya al falan fıstık bunlardan geliyor. Onların olmadığı fightta da yatıyorsun bildiğin. Bir de iki üç cdyi zamanında harcasan gg wp.
SamsonSamson
Üye
Melee işkence yaw tank değilsen...

Ranged en kralı...

3 sene Paladin oynayan biri olarak söylüyorum...
JerryJerry
Üye
Şuan tüm sınıflar 4 ana, 6 yan skill üstünde gidiyor.

Hiçbirinin zor olduğunu veya sıkıntı yarattığını sanmıyorum.

Boss mekanikleri de çok kolaylaştı artık.

İşin komik yanı, ek paket ile her şey daha da kolaylaşacak.
BonecrusherBonecrusher
Üye
internette şöyle bir baktım, arms'ın PVE'de fury'den daha kolay olduğu yazılıyordu.
gittim boostu arms'a bastım. bi de blademaster havası yakalarım diye...
ama şurda yazılanları görünce üzüldüm lan.

tanklık işini severim aslında, ortada takılcaksın, tüm damage'i üstüne alcaksın felan da, bu oyunda tanklık cidden gözüme çok külfetli geliyor, aynen matt gibi geri duruyorum tanklıktan...
gerçi genel olarak deli manyak dps'çi olduğumu da söyleyemiycem heh.

bi de boost olayı professionlara gitmiyorsa ne anladım ben bu işten...
lvl 1-90 arasındaki tüm bölgeleri tek tek dolaşıp sıfırdan kasmak mı gerekecek şimdi...
discussioncontroller