Bahar geldi OGZ buluşması 26 Nisan ya da 3 Mayıs.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Pazar Japonca, Pazartesi Göksel seyir sınavım var.... Neyse Kubi çalıştırır artık.
TheodrienTheodrien
Mod
Bu haftasonu gelebilme ihtimalim var. Uzun zamandır katılmamıştım buluşmalara. Ancak muhtemelen birkaç saat dururum, çalıştığım için en geç saat 17:00'de şirkette olmam lazım.
kurtkapankurtkapan
Üye
başka şey desem olacakmış yaw oha

samsarla konuşurken eski buluşmaları yaad ettiydik de beyaz boğazlı kazaklı bi abi vardı teyodriyendi, o da gelse ya la dediydik.
TheodrienTheodrien
Mod
Sizi kırmamak adına yine aynı kazakla gelirdim de hava koşullarından dolayı vücudumun %70 su kaybetme riski olabilir, o yüzden muhtemelen kapri-tişört ikilisi yaparım :P
SamsonSamson
Üye
Cumartesi saat 2-3 gibi iskelede olalım arkadaşlar...
MosquéteroMosquétero
Üye
Gelmeyenlere yaz beni.
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
Bu cumartesiye mi çekilmiş yav? Gelemiyorum ben o zaman.
SamsonSamson
Üye
Yazmıycam.

Üste: Ya kanki, o kadar yazdım bana gün söyleyin diye, kimse söylemedi bir şey, bu hafta uygun, yok haftaya daha uygun diye, ben de insiyatif kullandım, hazır kısa süreliğine gelenler varken daha geniş buluşuruz diye...

dacırla fanki mesela haftaya yoklar...

Gerçi dodger geliyor mu emin değilim, fanki de işim var dediydi ama :~DDDDD
OneInchManOneInchMan
Üye
Ctesi sınavım var, haftya da sehir disinda olmasam bulusmaya gelip her sefer oldugu gibi sessizcene oturabilirdim bi kosede
SamsonSamson
Üye

Ctesi sınavım var, haftya da sehir disinda olmasam bulusmaya gelip her sefer oldugu gibi sessizcene oturabilirdim bi kosede

Onu Edward yapıyor kanki.

Sonra da forumda bahsedince NÖ YÖÖ BÖN KÖNÖŞÖYÖM KÖ ZÖTÖN diyor...

Beğenenler: OneInchMan

discussioncontroller