1.5 metreden ps3 düştü
donttouch69donttouch69
Üye
Hazır ps4 çıkıp ps3 ucuzlamış iken kıydım paraya ps3 ultra slim aldım. Ama abimin dikkatsizliğinden olacak ki TV yi kaldırırken arkasındaki kabloyla birlikte ps3 ümü sürükleyip 1.5 metre yükseklikten halıya düşürdü. Ya bu makine evlat gibi. Açtım baktım sorun yok gibiydi. Her şey normal ama içime kurt düştü siz bilenlere bir danışayım dedim. Şimdilik bir sorun yok gibi ama ilerde sorun çıkar mı ?
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
Off benim burdan içim acıdı düşme sesi kulağıma geldi

Geçmiş olsun

Beğenenler: Astus

AstusAstus
Üye
Bu tip dusmelerde ilk zarar görebilecek yer hdd'dir. Diğer kısımlara bir şey olmaz gibi geliyor. Yani ilerde konsolda takılma vs olursa büyük ihtimal hdd'den kaynaklanıyor olacaktır.
donttouch69donttouch69
Üye
Astus dedi:

Bu tip dusmelerde ilk zarar görebilecek yer hdd'dir. Diğer kısımlara bir şey olmaz gibi geliyor. Yani ilerde konsolda takılma vs olursa büyük ihtimal hdd'den kaynaklanıyor olacaktır.

Peki bu garanti kapsamına girer mi. Bir sorun çıkarsa gönderirim.
donttouch69donttouch69
Üye
1.5 metre değilmiş zaten. 1 metre bile değil 1 metreye yakın
Zodiac
Üye
duserken konsol calisiyorsa hdd arizalanabilir ama calismiyorsa onda da sorun olmaz.
rubyredrubyred
Üye
kasada fiziki hasar yoksa, ilerde takılma falan olduğunda yollarsın takılıyor diye hdd değişimi yaparlar
donttouch69donttouch69
Üye
sayenizde rahatladım biraz. Konsol da çalışmıyorken düştü zaten. Arkadaşın dediği gibi bir sorun çıkmaz ise iyi. Açıp baktığımda takılma vb. sorun yok gibi geldi.

teşekkürler...
goo_khangoo_khan
Üye
keşke her düşme öyle olsa. lumia 620 düşürdüm bugün. ekranı paramparça oldu anasını satayım. servis servis uğraş şimdi..
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
goo_khan dedi:

keşke her düşme öyle olsa. lumia 620 düşürdüm bugün. ekranı paramparça oldu anasını satayım. servis servis uğraş şimdi..

Benim S3 bana abuse davası açsa yeridir. Düşmediği yer, girmediği delik kalmadı ama taş gibi bir şey olmuyor alete.
GizemsGizems
Üye
Sakınan göze çöp.

Mayıs ayında Puppeteer geliyor PS Plus üyelerine (PS3). Zamanlaman iyi olmuş.
discussioncontroller