40 km yol yürümek (alaşehir-salihli)
salih32salih32
Üye
bu aralar nisan yağmurları olacakmış ona da dikkat etmek gerek
AK_LampardAK_Lampard
Üye
ben böyle bir yürüyüş yapacak olsam aklıma ilk mp3 player'ı almak gelirdi herhal.
MosquéteroMosquétero
Üye
ben 1 km yürüyünce dalağım şişiyor lan

Beğenenler: Bonecrusher

tersadamtersadam
Üye
30 km dediğin ne ki? Ayağımın kiri. 2 tane 0.50ml'lik su yeter de artar bile. Çünkü suya dayanırsan 2 kmyi zor görürsün. Tabi herkeşler benim gibi sporcu değil ;];];] Eve dönünce ayaklarım ve çoraplarım kötü kokuyordu. Lampard'ın da dediği gibi mp3 player al, sarjına güvenmiyorsan 2 tane al.
__skytalker____skytalker__
Üye
Keşke benim de böyle arkadaşlarım olsa. Herkes tembel çevremde.
BonecrusherBonecrusher
Üye
1km'yi 10 dakkada yürüsen, 30km 300dakkada yürünür. 5 saat sonra gideceğin yerdesin.
HOXHOX
Üye
beslenme sorun olmaz yav annen yanına ekmek arası koyar zaten : D

yürümeyi ben de çok severim, bi de yürünecek yer yeşil-mavi karışımıysa ne ala. ama 8 saat fazlaymış yav ben maksimum 4 saat falan yürürüm, gerisi toplu taşımaya giriyor.
oropheroropher
Üye
Yarısında otostop yap, hayatına biraz ardinal kat..
SYSCLEANER
Mod
30km değil ama benim vardır bu tip uzun yürüyüşlerim Taksim-4.Levent Beşiktaş-4.Levent isitikametlerini yürümüşümdür...

Genellikle şöyle başlar hava güzelmiş bir sonraki duraktan bileneyim diyip burayı yürüyen oraya kadarda yürür ile ilerleyip bu noktadan sonra paramı vereceğim şurayıda yürürüm ile devam edip normalde evime yürüme mesafesine geldiğimde lan yoruldum otobüs geçsenede binsem diyerek ilerlerken son bulur...

Dikkat edilmesi gereken noktalar ayağınızda güzel bir ayakkabı olması (mesela kesinlikle converse olmamalı) havanın güzel olması ve en ama en önemlisi yaya yolunun olması araba trafiğinin yoğun olduğu yerlerden geçmek çok sıkıntılı mesela zincirli kuyu istikametini aşmak çok zor garantinin binasının önünden geçmek ve ayyıldızın ününden BP tarafına devam etmek için baya dikkatli olamak gerekiyor...

Beğenenler: Elladan

Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye

bunları alırsan rahatsın

Beğenenler: goo_khan, Qktay

discussioncontroller