40 km yol yürümek (alaşehir-salihli)
ElladanElladan
Üye
Deodorant abi. O kadar yol yürüyeceksin. Keşke duj alma şansın olsa. =P Yok yok deodorant yeter. Bir de ıslak mendil. adshjs
tersadamtersadam
Üye
yürümeye başlamadan önce ye,iç. yürüyüşte yiyip içersen bitiremezsin.Molada yesen,içsen bile yorgunluk+ besinlerin şişliği ile kıpırdayamazsın. Tuvalet kağıdı al, otoban kenarına bırakırsın.
ToroToro
Üye
Bu kadar şey yazdık, yürümezsen çok ayıp olur.
PersonaPersona
Üye
Senin için bir şiir yazdım dostum

"ben deli miyim bir *m için mecnun gibi çöllere düşeyim
Verirse verir vermezse leylayi da öpeyim "
aztek
Üye
Otoyolda 30 km yürümek kulağa çok sıkıcı geliyor.

Her yaz köye gittiğimde uğradığım maden suyu kıvamında suyu akan bir oluk var , uzaklık çok fazla ve arada birsürü dağ, bayır, eğim var. Sabahın 5.30unda yataktan kalıp, 6da yola düşüp, mola vermeden, tekrarlıyorum mola vermeden, o mis gibi köy havasını içimize çekerek öğlen 14:00-15:00 gibi suya varıyoruz. Anamız ağlıyor ama değiyor yani. Yürürken anlamıyorsun zamanın nasıl geçtiğini çünkü muhteşem bir doğa ile kucak kucağasın. Ona kıyasla şimdi otoyolda yürümeyi düşününce, ı ıh. Ama işin özeti bir köye gidip dağ bayır yürüyün abi, müthiş zevkli. Tabi tek yürümeyin.
hebelehoohebelehoo
Üye
Hakkaten dağa bayıra doğru yürümek muhteşem birşey. Eskiden yürürdüm arada ama ayı korkusundan gidemiyorum artık. Güzel birşey değil bir ayının size doğru hönkürmesi.

Beğenenler: aztek

PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Sapık şöferlere dikkat et kardeş nolur nolmaz yanına biber gazı elektro şok cihazı falan al mutlaka
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
90'lı yılların ortaları gibi evde babam ve annemle tartıştığım bir akşamın hemen ertesi sabahı, daha kargalar kendi üretimlerini tületmeden ablamın evine doğru bisikletle yola çıkışım geldi aklıma...

Şehremini-Fatih ile Kireçburnu/Tarabyaüstü-Sarıyer arası kalkıştığım bu seyahatin Dolmabahçe etabında bisikletimin lastiği patladığı için yaya devam etmek zorunda kalmıştım, yanımda 1 litrelik su dışında da bir şey yoktu yahu... evdekilerle hali hazırda kavgalı olduğum ve onlara görünmeden evden fıydığım için para zaten nanaydı...

hey gibi...

=D

Beğenenler: Firewing

aztek
Üye
hebelehoo dedi:

Hakkaten dağa bayıra doğru yürümek muhteşem birşey. Eskiden yürürdüm arada ama ayı korkusundan gidemiyorum artık. Güzel birşey değil bir ayının size doğru hönkürmesi.

En çok ayı vakası, daha doğrusu insanlara saldırmalarından ziyade görülme yada milletin büyükbaş hayvanlarına saldırma vakası bizim köydedir ama onca derinliğine inmeme rağmen hiç rastlamadım. Gündüz pek dolaşmıyorlar sanırım.
BonecrusherBonecrusher
Üye
grizzly64 dedi:

Yururken sikilmaz insan

kişiden kişiye değişir bu.
discussioncontroller