40 km yol yürümek (alaşehir-salihli)
FirewingFirewing
Üye
İçeceğe yedek kıyafetten daha çok ihtiyacın olacak. İstasyonlara uğrayabileceksen iyi ama yedek kıyafet olayını abartmana gerek yok. İki tane havlu-çorap alsan yeter. Çantan ağırlaştıkça sırtın daha çok terleyecek çünkü.

Şapka başını ağrıtabilir-bir süre sonra rahatsız edebilir. Poşu tarzı bişey sarabilirsin kafana, bedevi imajın olur =F Ya da hasır gibin şapkalar oluyor ya dairesel, o da iyi bir seçenek. Max. gölge, enseni falan da korur hem.

Hava şartları uygun değilken zaten çıkmazsın, yağmuru düşünerek yanına bir şeyler alma bence o yüzden.

Beğenenler: Qktay

QktayQktay
Üye
bu gün 25 km gittim sırt çantasıyla. 3 kere 10dk lık mola verdim. tam olarak 5 buçuk saat sürdü
2 powarede, bi kaç çikolata ve muz ile çıktım yola, 3 tane yarım litre su tükettim.
ben böyle bir aydınlanma yaşamadım. inanılmaz zevkli bişiy. taktım kulaklığı yolda selam veren verene. havada bulutluydu çok terlemedim.
sadece ayaklarımın altı biraz acıdı. ne bel ne sırt ne kas ağrısı yaşamadım. saat geç olmasaydı aynı yolu yürüyerek dönmek isterdim valla.
tek koyan şey dönüşte dolmuşa 5 tl vermek oldu. 5 saatlik yolu 20dk da aldı adam ayar oldum :)
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Kadıköy'den Caddebostan'a kadar yürüyüp, çantamı internet cafede unuttuğumu fark edip geri yürüdüğüm ve çantayı aldıktan sonra Bostancı'ya kadar tekrar yürüdüğüm zamanı hatırlattı. Lise 1'de falandım sanırım... 8 yıl geçmiş ya...
QktayQktay
Üye
yav pişik olmuşum. kasıkta değil de iç-üst bacakta.
bacak sürte sürte pişirmiş. şöyle bir taytım var işe yarar mı yoksa daha mı kötü yapar?
image

hedefi 40'a çıkardım
kurtkapankurtkapan
Üye
işe yarar mı bilemem ama tayt sakat yaw. arkadaş gelen arabalara parlarsın falan, sakat iş yani...

Beğenenler: Loverman, Qktay

LovermanLoverman
Üye
kurtkapan dedi:

işe yarar mı bilemem ama tayt sakat yaw. arkadaş gelen arabalara parlarsın falan, sakat iş yani...

çayıra yatırmasın kamyoncular sonra

terli terli

dimi karşim
rubyredrubyred
Üye
yürüyüşe çıkmadan önce pudra sürebilirsin. şimdi ise bepanten sür
tersadamtersadam
Üye
tayt giyeceksen bir şeyler sürme, hallederler yolda.

Beğenenler: Samson

QktayQktay
Üye
yav içime giycem bunu. sırf bunla çıkmıcam yola
bu kadar mı olursunuz ya (:
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
bacaklarının birbirine sürtmesini engellediği sürece sıkıntı yok. Hali hazırda pişik olmuşsan bolca talk pudrası sür giymeden önce

Beğenenler: Qktay

discussioncontroller