Werewolf the forsaken
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Arkadaşlar oynayan yada oynatan varmı bu wod harikasını?
BonecrusherBonecrusher
Üye
>nWOD
>WOD harikası

seç birini

Beğenenler: Corax

Üye
NWOD.
Okey ama yinede güzeldir. Açıkçası werewolf the apoc. Dan daha iyi bir hikayesi oynanışı var gibi
(Ne müthiş bir yorum(!))
BonecrusherBonecrusher
Üye

Açıkçası werewolf the apoc. Dan daha iyi bir hikayesi oynanışı var gibi

REPENT YOUR SINS HERETIC!

image

Werewolf The Apocalypse varken nWOD mu oynanırmış, ayıp!
Üye

Açıkçası werewolf the apoc. Dan daha iyi bir hikayesi oynanışı var gibi

REPENT YOUR SINS HERETIC!

image

Werewolf The Apocalypse varken nWOD mu oynanırmış, ayıp!

pardonda wta hikaye ve atmosfer bakımından eksik gelmişti bana açıkçası baba kurt ay anne ve ruhlar alemi benim ilgimi daha çok çekti. tamam dark ages ve masquarede yerine requem koyup yanlış etmiş olabilirler amma mage werewolf hunter ve daha nicelerini diğerlerinden daha iyi görüyorum ha sen saldırmak için 4 zar atmak istersin yada sphere kurallarını oraya buraya çekip tartışma başlatıp oyunu aksatmak istersin ama ben oynanış bakımından nwodu daha iyi buluyorum.
ve wta kesinlikle wtf kadar iyi değil!!!!

BonecrusherBonecrusher
Üye
WTA okumamışsın sanırım. gayet egzotik ve ruhani bir atmosferi var. WTA'nın yandan yemiş hali WTF'yi (What The Fuck!) savunup WTA'yı kötülemen ondan kaynaklı olsa gerek.
Üye

WTA okumamışsın sanırım. gayet egzotik ve ruhani bir atmosferi var. WTA'nın yandan yemiş hali WTF'yi (What The Fuck!) savunup WTA'yı kötülemen ondan kaynaklı olsa gerek.

ayıp ediyorsun şuan nwod. egzotik ve ruhani değil demedim. atmosferi o kadar beni çekmiyor. birde wtfnin oynanışını daha çok sevdim açıkçası.
aslında boşver gitsin her ikiside forgotten realms ve bilimum wizards cost evreninden(dark sun hariç) eyi

BonecrusherBonecrusher
Üye
planescape hariç de, planescape hariç

Beğenenler: keldorn_thepaladin

Üye
planescape hariç raven loftla kapışır!!
CoraxCorax
Üye

NWOD.
Okey ama yinede güzeldir. Açıkçası werewolf the apoc. Dan daha iyi bir hikayesi oynanışı var gibi
(Ne müthiş bir yorum(!))

image
discussioncontroller