The Legend of Zelda: Breath of the Wild
luffyluffy
Üye
fire emblem: awakening süper bir oyundu..devamını isteriz..pokemon ruby de çıkacak zaten bu yıl..wii ve 3ds duruyor valla kenarda..wii u aldıracak bir oyun gelmediği için hala almadım..adam gibi zelda gelirse düşünmeden alırım ama..

lakin ps3 de kenarda duruyor..benim için ps4 aldıracak bir oyun da çıkmadı henüz..onun için de order 1886 ve uncharted 4 gelsin hele :D
luffyluffy
Üye
dibim düştü..

Beğenenler: Quendarth

darkprensdarkprens
Üye
Sozun bittigi yer, nintendo e3'u kazandi benim icin :D

Beğenenler: luffy, MAVİSAKAL

liquoredmindliquoredmind
Üye

DS alsaydın onun yerine, Wii ve WİİU dan çok daha iyi oyunlar var

İki tane 3DS'im var zaten biri normal diğeri XL olmak üzere :)

Neyse sonunda duyuruldu oyun, 2015'de kutusundan çıkartabilirim WiiU'yu, Xenoblade Chronicles X de ayrıca keyif verdi... Wii'de ki Xenoblade Chronicles muhteşem bir oyundu...

Bu arada alakasız belki ama Devils Third de WiiU exclusive olmuş... Ama videodan gördüklerim kadarıyla oyun pek olmamış :)
luffyluffy
Üye
bende de wii ve 3ds xl var şu anda..wii u almak şart oldu..ps3 de eskidi..ps4 dönemi gelmiş artık..yıl sonuna kadar bir wii u bir de ps4 lazım :D

3ds için pokemon ruby de geliyor..süper olacak..
luffyluffy
Üye
zelda oyunları için açık dünya denilebilir gerçi ama bu seferki oyun tam anlamıyla open world olacakmış..
Mister NoseMister Nose
Üye
Karşıda görünen dağlara gidebilecekmişiz zaaar.

Beğenenler: [Deleted User], luffy

luffyluffy
Üye

Beğenenler: darkprens

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Aylar sonra gelen haber, Oyun 2016'ya ertelenmiş. Bence yeni konsollarına çıkartacaklar.
darkprensdarkprens
Üye
Yeni konsollari o kadar erken gelmez dur hele

Beğenenler: Dharkan

discussioncontroller