Battlefield: Hardline
NoumenonNoumenon
Üye
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
NoumenonNoumenon
Üye
evet, kimse oynamadı mı betayı ?
TheodrienTheodrien
Mod
Ben oynuyorum da alınmaz kesinlikle. En az 1 sene sonra belki. Her zamanki gibi aşırı bug dolu oyun çünkü. Hala BF4'deki sorunları düzeltmediklerini düşünürsek, artık Battlefield oyunlarını erkenden yada ilk çıktığında almak yanlış olur.

Bunun dışında oyun eğlenceli tabi. Ben polis-suçlu karşılaşmasını askeri ordulardan daha çok sevdiğimden olabilir belki tabi ama özellikle heist ve hotwire modları güzel olmuş. Yalnız araç mekanikleri felaket. Hiçbir ağırlıkları yok gibi.
AstusAstus
Üye
akk dolacak diye indiremedim korkudan.
BonecrusherBonecrusher
Üye
NoumenonNoumenon
Üye
şu üstteki videodaki bazı noktalara katılmıyorum yalnız. Birincisi "Benim sürücü ehliyetim var" deyip oyundaki araçları kötülemek veya "motorun arkasındayken süspansiyonun etkisini hissetmiyorum" demek anlamsız. BF serisindeki araçlar, araç kullanımı vs. ile ilgili ta en başından beri böyle/bu tarz bir gerçekçilik iddiası ve talebi olmadı benim bildiğim (BF 2'deki bazı modlar hariç, onlarda da oyun motoru elverdiği ölçüde). İkincisi hotwire'la ilgili söyledikleri: "sadece araba sürüp puan kazanıyorum ve birinciyim" diyor ama betada olduğunu ve pek çok oyuncunun daha hotwire ve heist haritalarında ne yapılacağını bilmediğini gözardı ediyor. Oyun çıktığında ve oyuncular piştiğinde bakalım o kadar rahat gezebilecek mi ?

Theodrien'in dediği gibi bu oyun hemen alınmamalı bence de. Ama buglar nedeniyle değil. Dün 8-10 el oynadım oyunu ve Battlefield değil de GTA oynuyormuş gibi hissettim. GTA V'in PC versiyonu çıkmak üzereyken neden bunu alayım ? Üstelik BF 4'ü geçtim, BF 3 bile kendini oynatırken. Ayrıca yanlışım varsa düzeltin: BF 1942'den beri içinde tank ve APC olmayan tek Battlefield oyunu bu olacak galiba.

Bir de yıkım mevzusu var.
BonecrusherBonecrusher
Üye
ya videoda beni esas rahatsız eden, Battlefield 4'ün (gökdelenlerden atlamalı ve çöl savaşı bölümler) modlanmış hali gibi duruyor, "cops & robbers" temasını iyi işleyememişler.
tamam Battlefield serisinin esas olayı araçlardır eyvallah da, bina içlerinde çatışma odaklı şeyler görmek isterdim ben daha ziyade.
NoumenonNoumenon
Üye
Evet en temel mesele zaten bu: Battlefield 4'ün modlanmış hali gibi durması. Ve bu nedenle yine söylemek zorundayım: mod yapımına izin vermedikleri sürece hiç bir BF oyununu heyecanla beklemeyeceğim.
kurtkapankurtkapan
Üye
12 dklık single vidyosunu izledim de,

insanı gerizekalı yerine koymak ulan bu. ederi 10 dolar, fazlası değil.
discussioncontroller