Battlefield: Hardline
BonecrusherBonecrusher
Üye
Quendarth dedi:

Tamam eğlence sektörünün istisnasız her kolunda en iyisinin 80'ler - 90'lar olduğunu anladım ama savaşta da mı öyle. Bir şeyde de başka bir dönem en iyi olsun.

X-Files izlerken daha iyi anlıyorum bunu.
soğuk savaşı bitmek üzere, istihbahrat birimleri "açılmaya" çalışırken, bi yandan da gizlerini korumaya çalışmakla boğuşuyor. askerler Vietnam'ın PTSD'ını yaşıyor, "ex" adamlar kafayı kırıp Boris The Blade gibi katil, mafya felan oluyor. internet gelişmemiş, cep telefonu nerdeyse yok, bilgiye ulaşmak çok zor. silahlar "modern" ama çok crude. her şeyde bir kirlilik, grunge var...

günümüz savaş dizileri/oyunlarına bakıyorsun. pat diye sokaktaki kameraya ulaşabiliyor, pat diye sokaktaki adamın kim olduğunu tespit ediyor, pat diye parmak izinden yer tespit ediyor, pat diye kafasına drone yollayıp füze atıp öldürüyor.

cyberpunk hikayeleri bile epey çetrefilli ve köşelidir. günümüz drone savaşlarında yok böyle bişi.
AlternativeAlternative
Üye
Şarjör değiştirme animasyonları keyifli olmuş ancak saçmalamak ile ciddi fps oyunculuğu arasındaki mesafeyi korumalarını temenni ederim. BF4'ten sonra bu oyuna para vermeyi düşünmüyorum. 9.90'a düşerse durum değişir tabi :D
AkatoshAkatosh
Üye
Bu söylenenler diğer BF oyunları için de geçerli zaten. BF4 sanki çok mu iyi bir oyundu. BF3'e yapılmış bir mod gibiydi, şimdi de modun modunu yapmışlar. İnsanların bunlara para veriyor olması komik geliyor bana. Geçenlerde bir haftalık deneme vermişlerdi BF4 için bana, 2 saat oynadım çıktım bir daha da girmedim. BF2-PR oynamış birisi için Black Ops'tan farksız o oyunlar.

Beğenenler: __skytalker__

kurtkapankurtkapan
Üye
black ops orijinaldi en azından yau..
NoumenonNoumenon
Üye
Oynayan ?
AK_LampardAK_Lampard
Üye
bf mi kaldı allasen?
dodgerdodger
Üye
ben ww2 istiyorum yav. klas grafiklerle cod1 ya da mohaa falan şık olurdu yani. drone atıp duruyoz 10 yıldır.
rubyredrubyred
Üye
image
NoumenonNoumenon
Üye
bir dokun bin ah işit.
SwooshSwoosh
Üye
rubyred dedi:

image

anlamadım
izlenme sayısını diyosan oynayan tb olduğu için izliyor 10K kişi