Battlefield: Hardline
AK_LampardAK_Lampard
Üye
bf4 police dlc zaar
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
başlık
SYSCLEANER
Mod
30Gb oyun mu olur lan... DVD de alsak kaç milyon DVD olucaktı bu oyun :P
madman
Üye
bu klan başvuruları nasıl oluyor bilmiyorum da,ben başvurmak istiyorum katılmak için
phdphd
Üye
http://www.guru3d.com/news-story/ea-infects-battlefield-hardline-with-new-ghastly-drm.html

BF zaten ilgi alanımdan çıkalı çok oldu ama galiba yeni Battlefront'un da anasını belleyecekler.

Beğenenler: SmoKiNg ACE

NoumenonNoumenon
Üye
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Valla Battlefield : Hardline çok da kötü oyun değilmiş. Hatta BF4'den çok daha iyi olduğu noktalar var.

1 aydır falan Origin Access sağolsun oynama fırsatı buldum. Bugün itibari ile de lvl50 olmuşum yani baya sarmış demekki.

Tek tip silah ile tüm oyuna üstünlük sağlamıyorsun. Ve sadece assault class'a da mahkum değilsin. Her class'ın kendine göre artıları var. Oyun stiline ve haritaya göre hem silah hem class hem de ekipman olarak ciddi farklı kombinasyonlar dönüyor. Mini map'in çalışma sistemi de daha başarılı. Spawn sistemi daha gelişmiş. Haritalar vs de gayet başarılı. Silahların açılması sistemi de tamamıyla farklı işliyor ve bence böylesi daha güzel olmuş.

Araçlar sınırlı tabi o anlamda karşılaştırmamak lazım bu daha ziyade infantry only gibi.

Bence Bf: Hardline'ın böyle çuvallamasının yegane sebebi "PAYDAY killer" diye lanse edilmiş olması. PAYDAY ile alakası yok oyunun. Evet, polis ve suçluların yer aldığı bir konsept var ve PAYDAY ile benzer oyun modları var ama o mod'ların işlenişi epey farklı.

PAYDAY ile karşılaştırılmasa çok daha başarılı olurmuş.

Lafın özü, eğer infantry only oynıycaksam kesinle BF4 açmıyorum bile direk hardline giriyorum. BF4 'ü sadece tank, heli, jet falan kullanmak istediğimde açar oldum.
BjergsenBjergsen
Üye
Biraz hort olacak ama serverlerde hala oyuncu var mı?
creiGncreiGn
Üye
Illa ki vardir. Origin Access alip deneyebilirsin. Oyuncu yoksa bile oynanabilecek guzel oyunlar var Access'te. 10-15 lira gibi cuzi bir ucreti olmasi lazim.
BjergsenBjergsen
Üye
Hiç oynama şansım olmadı ama yazın sınav sonucuna göre PC alırsam oynama listemde. Origin Access'le denemek lazım aslında haklısın.
discussioncontroller