Battlefield: Hardline
PomeronPomeron
Üye

ne amaçlıyorlarmış?

bad company ile yaptıkları gibi yeni bir franchise yapmak istiyorlar işte.

battlefield 5 çıkartmalarından iyidir.

''Her sene BF çıkaramıyoruz. Bare bir spin-off daha yapalım da oradan da her sene çıkmak için bahane sağlayalım. CoD'u nasıl alan alıyor, bizim oyunu da alırlar nasılsa. Çok değişikliğe de gerek yok, mpdeki şehir haritalarını biraz değiştirir, askeri de polis yaparız. Al sana yeni oyun.''

JerryJerry
Üye
Seriyi batıran oyunlardan olmasın da...

Öyle bir hava verdi bana, reklam işini de fazla abartmışlar.

Beğenenler: Pomeron

BonecrusherBonecrusher
Üye
Pomeron dedi:

''Her sene BF çıkaramıyoruz. Bare bir spin-off daha yapalım da oradan da her sene çıkmak için bahane sağlayalım. CoD'u nasıl alan alıyor, bizim oyunu da alırlar nasılsa. Çok değişikliğe de gerek yok, mpdeki şehir haritalarını biraz değiştirir, askeri de polis yaparız. Al sana yeni oyun.''

evet bu dediğini ilk defa düşünmüşler...

2002 Battlefield 1942
2004 Battlefield Vietnam
2005 Battlefield 2
2005 Battlefield 2 Modern Combat
2006 Battlefield 2142
2008 Battlefield Bad Company
2009 Battlefield Heroes
2009 Battlefield 1943
2010 Battlefield Bad Company 2
2010 Battlefield Online
2011 Battlefield Play4Free
2011 Battlefield 3
2013 Battlefield 4
2014 Battlefield Hardline

Beğenenler: CombiningPerson, rubyred

PomeronPomeron
Üye
Spoiler:

Pomeron dedi:

evet bu dediğini ilk defa düşünmüşler...

2002 Battlefield 1942

2 sene.

2004 Battlefield Vietnam

2005 Battlefield 2(Önceki oyundan daha farklı bir oyun.)
2005 Battlefield 2 Modern Combat(BF2'nin konsollar için çıkmış spin-off'u anladığım kadarıyla.)

2006 Battlefield 2142

2 sene

2008 Battlefield Bad Company

2009 Battlefield Heroes(Online oyun.)

2009 Battlefield 1943

2010 Battlefield Bad Company 2(Önceki oyundan daha farklı bir oyun ve konsept.)

2010 Battlefield Online(Online oyun.)
2011 Battlefield Play4Free(Online oyun.)

2011 Battlefield 3(BF: BC2'ye kıyasla gözle görülebilir biçimde daha farklı bir oyun.)

2 sene.

2013 Battlefield 4

Bu benim bahsettiğim olay zaten.

2014 Battlefield Hardline

Öncelikle ''Bunu ilk defa yapıyorlar/düşünmüşler'', gibi bir iddiam olmadı ama yine de yazdım yukarıda. Hem bunları görmesek bile, direkt olarak EA'in bu işi önceki yapışlarından farklı bir amacı olduğunu söyleyebiliriz gayet. Yok sen dersen ki ''Ne biliyorsun?'', ben de sana ''Git al o zaman, BF4'ten tamamen farklı ve etkileyici(!) oyununu al'', derim.

BonecrusherBonecrusher
Üye
yahu zaten her sene 1-2 tane battlefield oyunu çıkartıyor adamlar, spinoff bile olsa bişiler yapıyorlar. BF3 çıktıtan 1 sene sonra (Visceral yapıyor bunu da, DICE değil) yeni BF oyunu duyurdular diye atarlanıyorsun adamlara.

şahsen bad company'leri ben sevmemiştim. ama kime sorsam hastası.
ne hikmetse hardline'a karşı bi nefret var, ilginç olan bad company hastalarından duyuyorum bunu da ben.

Pomeron dedi:

2 sene.
2 sene
2 sene.

toplamda 12 senede 14 oyun çıkartmışlar...
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
fark ettiyesen CoD'dan eski bir seri bu
CoD yokken de aynı şekilde devam ediyordu şimdi de aynı şekilde devam ediyor
verilen tepkiler yersiz ve anlamsız
tabiki de CoD'dan adam kopartmaya çalışacak
tamamen farklı ve etkileyici olması gerektiğini de kim söylemiş göremedim
gayet eğlenceli duruyor ve SP'ye de özenecek gibiler
PomeronPomeron
Üye

tamamen farklı ve etkileyici olması gerektiğini de kim söylemiş göremedim

Bu kişisel bir görüş ve ben de buna göre konuştum daha önce. Oyunun hoşuma gitmemesinin sebebi de 2-3 değişiklik dışında yeni hiçbir şey sunmaması. Hoşunuza gittiyse alır oynarsınız, ben kendi görüşümü söylüyorum sadece.
kurtkapankurtkapan
Üye
torbaya katılıyorum ama hardline aar fıss yaw
BonecrusherBonecrusher
Üye
pomeron battlefield 2 ile bad company arasında ne kadar fark varsa, battlefield 4 ile hardline arasında daha fazla fark var gibi gözüküyor, buna rağmen burun kıvırıyorsun direk.
daha ne bekliyorsun anlamadım.
PomeronPomeron
Üye
Bir şey beklemiyorum ben kardeş. Beğenmedim oyunu ve neden beğenmediğimi de söyledim işte. Siz beğendiyseniz de bir şey demiyorum.
discussioncontroller