Battlefield: Hardline
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
Tamam Hardline güzel oyun olacak. BF serisinin etkileyici bir yapı taşı olacak bence ve EA'nin atmosferi böylesine değiştirerek risk alabildiğini bir kez daha göreceğiz, Frostbite Engine hayatta görmediğimiz bir atmosfer sunacak, oyun hem yenilikçi hem klasik mantığı sentez ederek otoritelerden 85 altı not almayacak kesin eminim. Hem Battlefield 4 ile oynanış olarak hiç alakası yok gayet değiştirmişler bir-iki tane yeni class getirirler üzerinede yeni silah ve araçları ekle oh.

Bir insan daha ne ister yaw.

ZIPLINE VAR OLM OYUNDA !!1!!!:DDDD
TodzaTodza
Üye
Battlefield Hardline ile ilgili çok karmaşık duygularım var açıkçası. Konsepti değiştirmelerini takdir ettim, taze bir hava lazımdı ama oynanış olarak aynı tas aynı hamam olacak gibi duruyor, benzer silahlar, aynı dinamikler vs.. inşallah yanılırım ama sanmıyorum pek...öte yandan...Her sene yeni oyun çıkarıyorlar diye eleştiriyoruz evet, yenilikçi olmayan oyunlar arka arkaya geliyor ama yeni içerik bir şekilde sağlanıyor mu..evet sağlanıyor..kendini oynatıyor mu..evet. Oyun sürelerime baktım şimdi, Bad Company 2 186 saat, BF3 181 saat, BF4 80 saat. Evet BF4'ü çok ciddi oranda daha az oynamışım ama kabul etmek gerekir ki 80 saat ciddi bir rakam. Değinmek istediğim nokta bir oyun aldığı paranın karşılığında ortalama olarak 100 ila 200 saat arası eğlence sunuyorsa parasını hakediyor demektir.

Evet oyunun yeniliğe, farklı deneyimlere ihtiyacı var ve evet bu oynama süreleri herkese göre değişken farkındayım ama netice olarak asıl önemli olan paramızın karşılığını alıp almadığımız. Kendi adıma ben alıyorum karşılığını. Hardline ile ilgili ciddi şüphelerim var ama parasını çıkartacak kadar oynatacağından da şüphem yok.

Beğenenler: rubyred

__skytalker____skytalker__
Üye
Afedersin bone da şu oyunda BF4'ten farklı zipline dışında bir fark yok.
Adamlar ilk açıkladığında ben de farklı olacak sanmıştım, polis-suçlu çatışması kulağa gayet güzel gelmişti ama ortaya çıkan şeyin diğer bf'lerden bir farkı yok, kesinlikle polis-suçlu çatışması diye birşey hissettirmiyor oyun, BF4'ün polis skinli halinden fazlası değil.
AlphariusAlpharius
Üye
işte bunlar hep medal of honorın patlamasının sonucu

Beğenenler: FadeToBlack

CombiningPersonCombiningPerson
Üye

Afedersin bone da şu oyunda BF4'ten farklı zipline dışında bir fark yok.
Adamlar ilk açıkladığında ben de farklı olacak sanmıştım, polis-suçlu çatışması kulağa gayet güzel gelmişti ama ortaya çıkan şeyin diğer bf'lerden bir farkı yok, kesinlikle polis-suçlu çatışması diye birşey hissettirmiyor oyun, BF4'ün polis skinli halinden fazlası değil.

ee fark var diyen de yok zaten
Üye
Bone diyor ki ona dedim zaten.

Ayrıca oyun aralda ön siparişe açılmış, 170 tl ahaha.

Beğenenler: sithari

sitharisithari
Üye
o ne öyle yav, şaşırmışlar iyice
TheodrienTheodrien
Mod
Hâlâ Aral'dan oyun alan kaldı mı ki?

Beğenenler: Todza

FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Oyunun degeri maksimum 15€. Dlc fiyatina satacaklari gun belki alirim.

Beğenenler: __skytalker__

Üye
Aral'ın komik fiyatlarını geçtim de (gerçi euro üzerinden alıyor olabilirler) bunun tam oyun fiyatına çıkması rahatsız ediyor beni açıkçası. 30-40 euro/dolar birşey yapsalarmış bari.
discussioncontroller