Battlefield: Hardline
Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
Rainbow: Siege o açıdan iyi olabilir e3teki videosundan sonra
BonecrusherBonecrusher
Üye

Rainbow: Siege o açıdan iyi olabilir e3teki videosundan sonra

recoil, sprint, cod combat gibi şeyler yüzünden biraz ümitsizim aslında.
ama umarım eski r6 hissini yaşatırlar.

Beğenenler: rubyred

LovermanLoverman
Üye
swat oynarken yaşadığım gerginliği yaşatamayacağı çok belli ama.

bilmiyorum çok başka bi atmosferi vardı o oyunun, hani gerçekten swat olduğunu da hissediyordun swat olmanın psikolojik zorluğunu da. swat 4 bu konuda masterpiece ama 2-3 de öyleydi.

kötü adamlar gerçekten kötü hissettiriyorlardı. : D bilmiyorum bunu yaşayan tek ben miyim ama çok büyük oranda bölüm tasarımlarıyla alakası var galiba.

Beğenenler: DarkSoul47

SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Loverman dedi:

swat oynarken yaşadığım gerginliği yaşatamayacağı çok belli ama.

bilmiyorum çok başka bi atmosferi vardı o oyunun, hani gerçekten swat olduğunu da hissediyordun swat olmanın psikolojik zorluğunu da. swat 4 bu konuda masterpiece ama 2-3 de öyleydi.

kötü adamlar gerçekten kötü hissettiriyorlardı. : D bilmiyorum bunu yaşayan tek ben miyim ama çok büyük oranda bölüm tasarımlarıyla alakası var galiba.

Aynen öyle. Çok dar alanlarda görev yaptırdığı için klostrofobi etkisi yaratıyordu biraz da. Ve hata pek kabul etmiyordu oyun.

NoumenonNoumenon
Üye
BonecrusherBonecrusher
Üye
YOU CAN'T HANDLE THE TRUTH!
__skytalker____skytalker__
Üye
Altındaki yorumların bazılar çöp olsa da şu adam aklımı okumuş.

Call of Duty changes more between games than this shit. THE FUCKING YEARLY RELEASES OF CALL OF DUTY CHANGE MORE THAN THIS GAME CHANGED. HOW THE FUCK IS THAT EVEN POSSIBLE!?

LovermanLoverman
Üye
Bu ağır fıs ya çok belli. BF 4 almamış bf 3 oyuncusu bunu almasa bir şey kaybetmez, bf 4 alan zaten almasın.

Grafik aynı, oynanış aynı, yine yıkılan hedeler, tank yok, büyük silahlar yok, kalan silahlar da zaten neredeyse aynı işi görüyor hep.

BF serisi yıllar önce umudumuz oldu, call of duytnin her sene yaptığını bozacak, ders verecek dedik ama adamlar meğerse bakın ben bir şey yaptım daha iyi, her sene bu daha iyiden alın demek istemiş. Tüketim toplumu bu işte. Niye bf 4 çok mu eskidi, bf 3 oynanmaz halde mi? Amaç belli...

BF 3ten çok sıkılmış olan alırsa karışmam da 4ü olan alırsa yazık eder. Neredeyse DLC olarak gelse yeriymiş, huge dlc derdi adına da...

Beğenenler: Swoosh

aztek
Üye
Frostbite motorlu PAYDAY işte yav. Hani işin hangi kısmından para yemeye çalışmışlar onu da anlamadım.
NoumenonNoumenon
Üye
benim açımdan esas mesele: mod yapanlar bundan daha iyisini yapar. Neymiş efendim "mod support" vermiyorlarmış çünkü oyun motoru çok karışıkmış (ya da ona benzer bi gerekçe işte). Sen bi izin ver de görelim milletin elinden neler çıkıyor.

Beğenenler: Bonecrusher

discussioncontroller