7 Haziran Cumartesi Velkım Sammır Buluşması
kurtkapankurtkapan
Üye
elladan gayet geveze(in a good way) bi herif yaw. aksine sen, beyfendi oturuşuyla masayı yokluyon, arada iki kelime edip susuyon yine. ROLLERİ DEĞİŞ KARDEŞŞŞ

aynı zamanda adam yolda yürürken karşılaştığım tek ogz üyesidir. YEDİRTMEM
SamsonSamson
Üye
Ne susuyom yaw, edoyla karıştırdın sen.

Adamın ağzını bıçak açmıyor, forumda konuşmadı o hiç yaaeee denilince yoo konuştum diyor hatta...
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
kardeş o buluşmada bi derviş bi kurt felan konuştu ne sen ne ben ne de sky konuşmadık

boşuna laf atıp duruyon
salih32salih32
Üye
kimse konuşmuyosa ben de geliyim yahu ben de konuşmayı sevmem, takılırız öyle
ElladanElladan
Üye
Allahtan bizi savunan arkadaşlarımız var. Şukunuzu verdim. Kurtko sana bir bira ısmarlayım.
Konuşmaya katacak bir şeyim yoksa susarım arkadaş. Anlatacaksan dinlemeyi de bilirim beybi. Belki dinleyecek birine iihtiyacın vardır.
SamsonSamson
Üye

kardeş o buluşmada bi derviş bi kurt felan konuştu ne sen ne ben ne de sky konuşmadık

boşuna laf atıp duruyon

Çok kişi olunca sıra gelmiyor ben napayım kardeş, en azından arada giriyorum bir şeyler diyorum falan, sen onu bile yapmıyon.

Az kişili buluşmalarda gayet konuşurum mesela, dervişe, lampirte, torgay falan sor...

Uzun lafın kısası ben daha sosyalim, edo daha çok meme elliyor...

Gerçi bi gün bira içmesem o 50 lira ile ben de elleyebilirim belki...
PotterPotter
Üye
Hakket sosyal olmakla meme elleme arasındaki çizginin elli lira olduğunu mu düşünüyorsun?
SamsonSamson
Üye
:~DDDDDDDDDD
kurtkapankurtkapan
Üye
taksim buluşmasında bi ara sesim kısıldıydı. Bi yandan derviş bi yandan elladan bişiler soruyor tank tüfek konulu. arkada da kafa seven bi müzik vardı.

hadi lan bi daha
Elladan dedi:

Kurtko sana bir bira ısmarlayım.

bunu unutmam ama : )))
PotterPotter
Üye
beklenen soruyu sorim

ee ne zaman buluşuyoz gençleaeaeaaeearrr
discussioncontroller